Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem tarasu. "Raj tropików i moc witamin". Na lato jak znalazł!

Katarzyna Skrzynecka majowe dni spędza na swoim tarasie. Tam też postawiła na mocne i odważne kolory.

Katarzyna Skrzynecka podobnie jak większość gwiazd ze względu na obecną sytuację izoluje się w domu. Nic więc dziwnego, że słoneczne dni stara się wykorzystać najlepiej jak może i spędza je na swoim tarasie wśród najbliższych. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem podwieczorku, który przygotowała rodzinie. My od razu zwróciliśmy uwagę na pięknie urządzony taras.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka pokazała taras

Zdjęcia tylko potwierdziły, że Skrzynecka lubuje się w kolorach i nie tylko tych na kreacjach, ale i tych we wnętrzach. Taras pełen jest barwnych dodatków i wszelakich kwiatów. Co ciekawe, znajdziemy tam również typowo ogrodowe krzewy takie jak tuje i modne pochodnie.

Raj tropików i moc witamin na tarasie warszawskiego Mokotowa. Jak się nie ma co się lubi, to się ma, co się też bardzo lubi. Jak to mówią w reklamie czegoś tam: wakacje to stan ducha- podpisała zdjęcie.

Internauci, podobnie jak my, także zwrócili uwagę na wystrój. Pojawiła się masa komplementów i miłych słów.

Bardzo przytulna aranżacja tarasu, balkonu
Niech mi Pani wierzy, że mnóstwo z nas chciałoby mieć taras na warszawskim Mokotowie.
Jakie ładne miejsce - czytamy w komentarzach.
 

Warto dodać, że podobne kolory królują również w pokoju jej córki Aliki.

Balkony gwiazd

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie coraz więcej gwiazd uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje wnętrza donów. Mogliśmy zobaczyć już taras Edyty Herbuś, Moniki Mrozowskiej, Tomasza Oświecińskiego czy Agnieszki Kaczorowskiej. Pozostałe balkony i tarasy gwiazd możecie zobaczyć TUTAJ.