Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zajęli się pokojem córki. "By stworzyć radośnie kolorowy". Wyszło dość odważnie

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zakasali rękawy i wyremontowali łazienkę oraz pokój córki. Przestrzeń wymagała odświeżenia, a Alikia wybrała intensywne kolory.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 9 lat temu doczekali się córki. Alikia Ilia Łopucka dorasta i obserwując najbliższe otoczenie, wyrabia gust. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" niedawno pochwaliła się zdjęciami z remontu pokoju i łazienki córki. Można zauważyć, że dziewczynka upodobania kolorystyczne odziedziczyła po mamie. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Pokój córki Katarzyny Skrzyneckiej

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z przebiegu remontu pokoju Alikii. W przestrzeni 9-latki dominuje kolor liliowy i różowy. Nic dziwnego, mama dziewczynki również uwielbia te kolory. Skrzynecka czasem zamieszcza zdjęcia ze swojego domu, gdzie można dostrzec, że kanapa w salonie ma kolor brudnego różu. Ostatnio gwiazda pochwaliła się fotografiami z przebiegu remontu łazienki Alikii. W nowoczesnej łazience dominuje kolor granatowy.

Katarzyna zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, jak powiększyła optycznie pokój dziewczynki. Zastosowali trik architekta Krzysztofa Mirucia. Zdecydowali się na przyklejenie luster do drzwi szafy Alikii. 

Pomysł na szafę. Ten szczególny, domowy i rodzinny czas staramy się oprócz nauki online z córką, spożytkować jak najwydajniej, robiąc rzeczy, na które wciąż brakowało nam czasu... Drobne domowe prace remontowe, rodzinnym sumptem, by stworzyć radośnie kolorowy pokój córeczce, która nie jest już bajbusiem... Staje się panienką potrzebującą już swojego estetycznego kątka, ale wciąż jeszcze bajecznie kolorową. Wszyscy całą rodziną fascynujemy się ulubionymi programami znakomitego architekta Krzysztofa Mirucia. Jak powiększyć przestrzeń niewielkiego pokoju dziecka - napisała Katarzyna Skrzynecka. 

Post szybko zniknął z Instagrama aktorki, ale zdjęcia odmienionego pokoju 9-latki znajdziecie w naszej galerii

Katarzyna Skrzynecka o izolacji

Katarzyna Skrzynecka podczas izolacji chętnie spędza czas ze swoją rodziną, jednak ostatnio podzieliła się z fanami gorzką refleksją. Stwierdziła, że zazdrości tym, którzy mogą zarabiać przez pracę zdalną. 

Dla tych, którzy mają miejsca pracy, by pracować choćby stacjonarnie z domu i zarobić na życie (zazdroszczę) to miły moment: PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO i wizja weekendowego odpoczynku - pisała na Instagramie Skrzynecka. 

Ostatnio gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że walczy z mężem, aby nie popaść w długi. Szczególnie dotkliwy dla Skrzyneckiej będzie brak możliwości wyjazdu na wakacje. 

Więcej o:
Komentarze (22)
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zajęli się pokojem córki. "By stworzyć radośnie kolorowy". Wyszło dość odważnie
Zaloguj się
 • reniaaa

  Oceniono 16 razy 16

  Matko jedyna... No ale skąd dziecko ma czerpać wzorce.

 • szalony_jez

  Oceniono 14 razy 14

  Wnętrze trochę jak z artykułu o zamknięciu agencji towarzyskiej.

 • paralaksa

  Oceniono 11 razy 11

  Mam nadzieję, że córka wyrośnie z fatalnego gustu mamusi. Szczerze jej tego życzę.

 • olokas

  Oceniono 6 razy 6

  O żesz!!!Trochę jakby o filipinach repotaż o handlu ludźmi i pokój w którym były przetrzymywane ofiary albo taki pokój dla typowej Karyny.No przepraszam ale masakra.

 • veryvery

  Oceniono 5 razy 5

  Pokój bardzo mało dizajnerski jak na celebrytów, którzy zazwyczaj mieszkają we wnętrzach jak z katalogów, a ten tutaj przeciętny, typowy wg polskiego masowego gustu, pokój z rodzaju tych jakie się widuje w polskich blokowiskach

 • awe26

  Oceniono 5 razy 5

  Trochę jak buduar. Dziecku należy podsuwać rozwiązania, inaczej powstanie coś takiego... I jeszcze tak kompozycja obrazów na ścianie... No, ale mamie pewnie się podoba, a córka... Jest córką swojej mamy. Najważniejsze aby im się podobało.

 • cerrie35

  Oceniono 4 razy 4

  Jak dla mnie trochę za ciemne kolory, zawsze wydawało mi się, że dzieci lubią żywe i wesołe kolory. Ale może faktycznie gust po mamusi. Zresztą to ta dziewczynka ma mieszkać w tym pokoju, więc skoro ona dobrze się czuje w takich kolorach, to jej sprawa.
  Aczkolwiek macie rację. Nie jest w dobrym guście chwalić się remontem, gdy z drugiej strony cienko się piszczy, że kryzys, bo pracy nie ma.

 • fidelitka

  Oceniono 4 razy 4

  Piękny pokój!:)

  Nie no, zajarałabym sziszę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX