Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zajęli się pokojem córki. "By stworzyć radośnie kolorowy". Wyszło dość odważnie

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zakasali rękawy i wyremontowali łazienkę oraz pokój córki. Przestrzeń wymagała odświeżenia, a Alikia wybrała intensywne kolory.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki 9 lat temu doczekali się córki. Alikia Ilia Łopucka dorasta i obserwując najbliższe otoczenie, wyrabia gust. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" niedawno pochwaliła się zdjęciami z remontu pokoju i łazienki córki. Można zauważyć, że dziewczynka upodobania kolorystyczne odziedziczyła po mamie. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Pokój córki Katarzyny Skrzyneckiej

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z przebiegu remontu pokoju Alikii. W przestrzeni 9-latki dominuje kolor liliowy i różowy. Nic dziwnego, mama dziewczynki również uwielbia te kolory. Skrzynecka czasem zamieszcza zdjęcia ze swojego domu, gdzie można dostrzec, że kanapa w salonie ma kolor brudnego różu. Ostatnio gwiazda pochwaliła się fotografiami z przebiegu remontu łazienki Alikii. W nowoczesnej łazience dominuje kolor granatowy.

Katarzyna zamieściła zdjęcie, na którym pokazała, jak powiększyła optycznie pokój dziewczynki. Zastosowali trik architekta Krzysztofa Mirucia. Zdecydowali się na przyklejenie luster do drzwi szafy Alikii. 

Pomysł na szafę. Ten szczególny, domowy i rodzinny czas staramy się oprócz nauki online z córką, spożytkować jak najwydajniej, robiąc rzeczy, na które wciąż brakowało nam czasu... Drobne domowe prace remontowe, rodzinnym sumptem, by stworzyć radośnie kolorowy pokój córeczce, która nie jest już bajbusiem... Staje się panienką potrzebującą już swojego estetycznego kątka, ale wciąż jeszcze bajecznie kolorową. Wszyscy całą rodziną fascynujemy się ulubionymi programami znakomitego architekta Krzysztofa Mirucia. Jak powiększyć przestrzeń niewielkiego pokoju dziecka - napisała Katarzyna Skrzynecka. 

Post szybko zniknął z Instagrama aktorki, ale zdjęcia odmienionego pokoju 9-latki znajdziecie w naszej galerii

Katarzyna Skrzynecka o izolacji

Katarzyna Skrzynecka podczas izolacji chętnie spędza czas ze swoją rodziną, jednak ostatnio podzieliła się z fanami gorzką refleksją. Stwierdziła, że zazdrości tym, którzy mogą zarabiać przez pracę zdalną. 

Dla tych, którzy mają miejsca pracy, by pracować choćby stacjonarnie z domu i zarobić na życie (zazdroszczę) to miły moment: PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO i wizja weekendowego odpoczynku - pisała na Instagramie Skrzynecka. 

 

Ostatnio gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że walczy z mężem, aby nie popaść w długi. Szczególnie dotkliwy dla Skrzyneckiej będzie brak możliwości wyjazdu na wakacje.