Katarzyna Skrzynecka zaszalała i zmieniła fryzurę. "Nie do poznania"

Katarzyna Skrzynecka udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie, a tym samym zaprezentowała odmienioną fryzurę i modny kolor. Fani nie szczędzą pochwał!

Od dłuższego czasu zamknięte pozostają teatry, a więc większość czasu Katarzyna Skrzynecka spędza w domu. Aktorka zajęła się remontem łazienki oraz pokoju córki, eksperymentowała również z kolorem włosów. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno salony fryzjerskie były pozamykane, więc gwiazda wykonała  farbowanie samodzielnie. Teraz aktorka pochwaliła się kolejną metamorfozą. Możemy podejrzewać, że tym razem to robota specjalisty.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka opowiada o swojej diecie.

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się wyprostować i wygładzić pasma oraz zmienić ich kolor. Teraz włosy aktorki mają modny popielaty odcień. To dość duża zmiana, zważywszy na fakt, że do tej pory aktorka pozostawała przy klasycznym blondzie i często kręciła włosy.

Przy okazji aktorka wyjawiła również fanom, w jaki sposób celebruje majowe dni. Jak się okazuje, skupia się na pielęgnowaniu więzi rodzinnych i nieczęsto zagląda na Instagram:

Delektuję się rodzinnym życiem i zwolnieniem tempa, na które zwykle wciąż za mało czasu. Zawsze będę bajeczną optymistką, mistrzynią znajdowania dobrych stron nawet w trudnych sytuacjach. Dziękuję za każdy szczęśliwy dzień w zdrowiu z rodziną...

Aktorka cieszy się również pięknem otaczającej ją natury, której cząstkę uchwycił obiektyw.

 

Obserwatorzy bardzo pozytywnie zareagowali na metamorfozę Katarzyny Skrzyneckiej. Także słowa aktorki, dotyczące sposobu spędzania czasu, spotkały się z aprobatą fanów.

Pięknie napisane, w pełni się z Panią zgadzam Pani Kasiu, obyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do normalnego życia. Pozdrawiam cieplutko.
Jakoś jest pani nie do poznania na tym zdjęciu, ale ładnie.
Rewelacja Pani Kasiu - czytamy w komentarzach.

Wam też nowa fryzura aktorki przypadła do gustu?

Więcej o: