Skrzynecka pochwaliła się domowym farbowaniem włosów. Mąż docenił nie tylko fryzurę. "Wszystko, co potrzebuję, mam niżej"

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od ponad 10 lat. Mimo długiego stażu w ich związku wciąż jest gorąco.

Domowa izolacja trwa już ponad miesiąc. Wraz z lockdownem zamknięto nie tylko szkoły i kina, ale też między innymi salony fryzjerskie oraz kosmetyczne. Posiadacze i posiadaczki odrostów bądź przydługich grzywek muszą więc radzić sobie w domowych warunkach. Niedawno Ania Lewandowska nieco zmieniła fryzurę. Tym razem Kasia Skrzynecka pochwaliła się efektami samodzielnego farbowania włosów.

Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka pofarbowała włosy

Katarzyna Skrzynecka od lat jest blondynką, ale jak się okazuje, ona także farbuje swoje włosy. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie, że "uda łosie" jej zmienić odcień fryzury w domowych warunkach.

Kolor "mrożony perłowy blond" nr 9 - 5, bo wiele pań pytało. Nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp. Spokojnie dało radę (45 minut). Mąż docenia fryzurę - pochwaliła się gwiazda.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki, także jest na zdjęciu. Widzimy na nim jak łapie swoją ukochaną za piersi. Wygląda na to, że docenia nie tylko jej fryzurę.

 

Sportowiec pozwolił sobie też na dość frywolny komentarz.

O, dopiero teraz przeczytałem i zauważyłem kochanie, że farbowałaś. Tak wysoko mój wzrok nie sięga. Wszystko co potrzebuję, mam piętro niżej - napisał.

Wyraźnie rozbawiona Skrzynecka nie pozostawiła komplementu mężu bez odpowiedzi. W komentarzu zaleciła mu, aby "tak trzymał". Widać, że zakochani mają spore poczucie humoru i duży dystans do siebie. To się ceni!

Więcej o: