Wraz z nadejściem wiosny gwiazdy wyszły na tarasy. Fotele u Mrozowskiej są piękne, ale to widok z działki Krupińskiej zapiera dech w piersiach

Wystarczyło, że temperatura lekko skoczyła do góry, a gwiazdy już zaprosiły swoich fanów na tarasy. Niektórzy dopiero je urządzają, a inni już się na nich opalają. Na jakie meble postawiły Monika Mrozowska, Tomasz Oświeciński czy Sylwia Lipka? Spójrzcie sami. Można czerpać inspiracje.
Edyta Herbuś Edyta Herbuś screen Instagram / @edytaherbus

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś już dawno zdążyła przesadzić swoje roślinki do nowych doniczek i pięknie udekorować balkon. Tańcząca aktorka postanowiła skorzystać z pierwszych ciepłych promieni słonecznych w tym roku i wyszła na taras opalać się. 

Monika Mrozowska Monika Mrozowska instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Powiemy to wprost, jesteśmy zachwyceni tarasem Moniki Mrozowskiej. Jest on naprawdę duży, ozdobiony białym bujanym fotelem i jasnym stolikem na środku. Nic, tylko wyjść z zaparzoną kawą i zaczerpnąć świeżego powietrza. 

Tomasz Oświeciński Tomasz Oświeciński screen Instagram / @tomasz_oswiecinski_official

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński nie wyjechał z rodziną z miasta, a został w swoim luksusowym apartamencie w Warszawie z ogrodzonym tarasem. Aktor udekorował go leżakami, sofą i drewnianym stolikiem. Nie brakuje również zielonego akcentu, w postaci doniczkowych roślin. Taka przestrzeń z pewnością zadowala suczkę Jadzię, która kilka dni temu trafiła do jego rodziny.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska screen Instagram / @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska również może pochwalić się całkiem sporym tarasem. Nie jest on jednak w pełni udekorowany, ponieważ aktorka kilka miesięcy temu rozpoczęła dopiero remont swojego domu. Przed nim pojawił się już jednak drewniany stół, przy którym tańcząca aktorka wychodzi z córką na "spacer". Na działce nie zabraknie z pewnością roślin. Już nie możemy doczekać się, aż zobaczymy efekty pracy Kaczorowskiej i Peli. 

Sylwia Lipka Sylwia Lipka screen Instagram / @ sylwialipka_music

Sylwia Lipka

Sylwia Lipka chyba nie ma zbyt wielkiego balkonu, ale za to jak uroczo go udekorowała. Wystarczyła biała drewniana ława, koc, kolorowe lampki i aż chce się tam pracować. Gwieździe towarzyszy zawsze pupil rasy szpic miniaturowy (pomeranian).

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna screen Instagram / @paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Jeśli wiecie, gdzie mieszka Paulina Sykut-Jeżyna, śmiało będziecie mogli zobaczyć jej trening na balkonie. Prezenterka postawiła na samym środku rower do ćwiczeń. W rogu widać też bujany fotel. 

Paulina Krupińska Paulina Krupińska screen Instagram / @pkrupinska

Paulina Krupińska

Może to nie taras, ale widok z działki Pauliny Krupińskiej zapiera dech w piersiach. Piękne polskie góry przytłoczą wszelkie krzewy, rośliny, czy balkonowe meble. 

Więcej o:
Komentarze (10)
Wraz z nadejściem wiosny, gwiazdy wyszły na tarasy. Fotele u Mrozowskiej są piękne, ale to widok z działki Krupińskiej zapiera dech w piersiach
Zaloguj się
 • i.l

  Oceniono 3 razy 3

  poza jednym, to są tarasy z widokiem na płot. Jeden wygląda jak wejście do klatki w bloku z dostawionym stolikiem dla ciecia.

 • la_bola

  Oceniono 3 razy 3

  Połowa społeczeństwa dusi się teraz w blokach. Porąbało was w tej redakcji, że pokazujecie takie materiały? A te celebryty myślą, że będą bardziej lubiane?

 • katzarina

  Oceniono 5 razy 3

  Herbus nic nie przesadziła do nowych doniczek. Byle jakie czarne plastikowe doniczki wystają z ozdobnych osłonek. Taka z niej gospodyni i ogrodniczka.

 • mrgarrison

  Oceniono 1 raz 1

  JAKIE TO SA GWIAZDY???
  NAWET NIE WIEM KIM SA.
  GWIAZDY TO OLBRYCHSKI, SEWERYN, PSZONIAK, OPISUJECIE TAK MARNYCH CELEBRYTOW ZNANYCH Z TEGO, ZE SA ZNANI. GAZETA PRZYCZYNIA SIE DO OGLUPIENIA NARODU!!!
  STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS !

 • komendantkisiel

  Oceniono 1 raz 1

  Oświęcińskiego konfidenta mogliście sobie darować.

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 1

  na serio nie mam pojęcia zielonego o żadnej z tych osób.... to ważni ludzie dla nauki? gospodarki? służby zdrowia? coś wnosz dla kraju poza pajacowaniem na balkonach?

 • najgorszy.sort.polakow

  0

  Taras Oświecińskiego ma w sobie tyle uroku co więzienny spacerniak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX