Katarzyna Skrzynecka dołączyła do zespołu lekarzy w "Na dobre i na złe". Jest zdjęcie z planu. "Przedstawiam Docent Alinę Fisher"

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Personel powiększy się o piękną panią doktor.

"Na dobre i na złe" od ponad 20 lat cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Zespół znanych lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze nieustannie się zmienia, ale mimo to fani szybko przywiązują się do kolejnych  postaci. Wkrótce poznamy nową panią doktor, w którą wcieli się Katarzyna Skrzynecka.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w rodzinie gwiazdy "Na dobre i na złe". "Spłonęło gospodarstwo moich bliskich"

Katarzyna Skrzynecka zagra w "Na dobre i na złe"

Zdjęcia z kadru i przygotowań pojawiły się na Instagramie aktorki. Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka zagra Alinę Fischer, chirurga naczyniowego ze specjalizacją chirurgii plastycznej. Dokładny opis postaci pojawił się w poście aktorki.

Przedstawiam Państwu Panią Docent Alinę Fisher - nową postać w Zespole Medycznym serialu "NA DOBRE I NA ZŁE". Będę miała zaszczyt wcielić się w rolę szanowanego autorytetu medycznego z ponad 20-letnim stażem w Klinice w Kalifornii. Pani Docent Fisher jest Chirurgiem Naczyniowym ze specjalizacją Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej drugiego stopnia. Przede mną więc bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Dużo wielogodzinnej pracy konsultacyjnej i szkoleniowej z prawdziwymi lekarzami, uczącymi aktorów, jak wiarygodnie i fachowo wcielać się w tę rolę. Tony nomenklatury medycznej do przyswojenia i to, przed czym moja trema jest największa: bardzo trudne sceny na bloku operacyjnym pod okiem zawodowych chirurgów, dbających o techniczną wiarygodność naszej pracy. Mam nadzieję, że polubicie Docent Alinę, bo w moim odczuciu to wyjątkowa, ciepła i pozytywna, a jednocześnie silna i ofensywna kobieta.
 

Z ciekawostek, to nie pierwsza rola w tym serialu Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka zagrała w 85. odcinku "Na dobre i na złe" i wcieliła się w rolę żony jednego z pacjentów - Karola Kryńskiego. Skrzynecka była jego dużo młodszą i bardzo atrakcyjną żoną, która nie odstępowała ukochanego na krok. Ku zaskoczeniu widzów okazało się, że nie jest jedyną jego wybranką.

A jak wygląda naturalna Katarzyna Skrzynecka? Zobaczcie poniżej!

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!
Więcej o: