Katarzyna Skrzynecka uwieczniła córkę na zdjęciach z ogromnym motylem. "Zaklinaczka Zwierząt". Wyjawiła też znaczenie jej imienia

Katarzyna Skrzynecka chętnie chwali się córką na Instagramie. Ostatnio zamieściła wyjątkowy post poświęcony właśnie 8-latce.

Katarzyna Skrzynecka regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Oczkiem w jej głowie jest 8-letnia córka Alikia Ilia. Nic więc dziwnego, że sławna mama chętnie pokazuje pociechę na instagramowym profilu. Dodajmy, że obserwuje ją już ponad 120 tysięcy osób, czyli prawie tyle samo, co Andrzeja Dudę.

Katarzyna Skrzynecka rozpływa się nad 8-letnią córką

Swój ostatni instagramowy wpis Katarzyna Skrzynecka dedykowała właśnie córce. Przy okazji zdradziła, co oznacza jej oryginalne imię.

Moja najukochańsza Zaklinaczka Zwierząt. Zwierzęta Ją kochają i lgną do niej, czując Magiczną Duszę i Piękne Dobre Serce. LOVE. Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza "krystaliczna, szczera, szlachetna - czytamy obok zdjęć 8-latki z motylem.
 

Sesja zdjęciowa z Alikią w roli głównej rozczuliła internautów. W komentarzach nie brakuje zachwytów i życzliwości.

Ale wspaniałe ujęcia.
Śliczna jak prawdziwa modelka. Podobna do mamusi.
Jest magiczna po mamie! - czytamy.

Wiele osób z pewnością zastanawiało się, co oznacza imię córki Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego. Teraz wszystko jest już jasne. Jak widać, rodzice nie mogli wybrać lepiej.