Tragedia w rodzinie gwiazdy "Na dobre i na złe". "Spłonęło gospodarstwo moich bliskich"

Marcin Zacharzewski, znany z serialu "Na dobre i na złe", prosi o pomoc dla bliskich. Spłonęło ich całe gospodarstwo.

Marcin Zacharzewski wystosował apel w mediach społecznościowych. To tam możemy przeczytać, że gospodarstwo jego rodziny, znajdujące się w Mikołajkach na Mazurach, zostało doszczętnie spalone, w wyniku uderzenia pioruna.Aktor zorganizował zbiórkę, by pomóc w odbudowie.

Marcin Zacharzewski prosi o pomoc

Rodzina aktora w wyniku niefortunnego zdarzenia straciła cały dorobek życia.

W wyniku uderzenia pioruna doszczętnie spłonęły pomieszczenia gospodarcze: stodoła, obora, drewutnia i dawny kurnik. Mój ojciec oraz stryj, obaj emeryci, prowadzący niewielką pasiekę oraz uprawiający warzywa typu ziemniaki, ogórki, cebula, stracili nie tylko budynki, ale też calutki osprzęt pszczelarski, traktor, maszyny rolnicze, kosiarkę, rozmaite drobne narzędzia i sprzęty, oraz wiele więcej. Dorobek kilkudziesięciu lat życia ich oraz, wcześniej, dziadka - czytamy na profilu zrzutka.pl
W sobotę w wyniku uderzenia pioruna spłonęło gospodarstwo mojej rodziny. Często jako dziecko jeździłem do nich na wakacje. Są mi bardzo bliscy - dodał Zacharzewski na Instagramie.
 

Bliscy Zacharzewskiego, aby móc w pełni stanąć na nogi i odbudować zniszczenia potrzebują 50 tysięcy złotych. Po 3 dniach zebrano ponad 11 tysięcy złotych. Do końca zbiórki zostało jeszcze ponad 20 dni.

Marcin Zacharzewski kariera

Aktor ma brata bliźniaka Macieja Zacharzewskiego, który także gra w serialu "Na dobre i na złe". Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Swój debiut miał w wieku 18 lat. Wystąpił wtedy w spektaklu "Przygody Tomka Sawyera". Mogliśmy go też zobaczyć w takich serialach jak "W rytmie serca", "Komisarz Alex" czy "Prawo Agaty". Marcin Zacharzewski pojawi się także w najnowszym filmie Patryka Vegi "Pętla".

Link do zbiórki: https://cms.gazeta.pl/uom/cms/sst/editor.html?xx=26071057

Zobacz wideo "Pętla". Vega pokazuje zwiastun "dla kobiet"
Więcej o: