Johnny Depp i Vanessa Paradis mają też syna. Jego zdjęcia to rzadkość, ale od czego są paparazzi? Spotkali go na randce

Jack Depp stara się unikać show-biznesu. Syn Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis został ostatnio sfotografowany w towarzystwie francuskiej modelki.

Vanessa Paradis i Johnny Depp poznali się w 1998 roku i przez 14 lat tworzyli zgraną parę. Nie zalegalizowali związku, twierdząc, że i tak czują się jak małżeństwo, a "dokument" nie jest im do niczego potrzebny. Doczekali się dwójki dzieci: Lily-Rose Depp oraz Jacka Deppa. 21-letnia córka aktorskiej pary poszła w ich ślady i często pojawia się w mediach. Za to 18-letni syn stara się unikać blasków fleszy i żyć z dala od show-biznesu. Ostatnio fotografom udało się go uchwycić w towarzystwie modelki.

ZOBACZ: Syn Johnny'ego Deppa skończył 18 lat. Jego zdjęciami pochwaliła się dumna siostra. Internauci: Jaki on słodki!

Jack Depp na randce

18-letni syn aktorskiej pary wybrał się na spacer po ulicach Londynu w towarzystwie Camille Jansen. Francuska modelka jest o dwa lata starsza od Jacka i stawia pierwsze kroki w modelingu. Młody Depp wybrał na spotkanie z Jansen szeroką jeansową koszulę i obszerne spodnie. 

Jack Depp na randceJack Depp na randce BACKGRID / Backgrid UK / Forum / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rodzina Jacka Deppa

Rodzice Lily-Rose i Jacka rozstali się w 2012 roku. Johnny rok wcześniej poznał na planie zdjęciowym Amber Heard i to dla niej zostawił francuską piosenkarkę. Johnny i Amber w 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu, jednak trzy lata później postanowili się rozwieść. O ich burzliwym związku zrobiło się głośno przez sprawę w sądzie. 

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

ZOBACZ TEŻ: Amber Heard i Johnny Depp sięgnęli dna, obrzucając się oskarżeniami. Nie oni jedni. Katie Holmes musiała chronić córkę przed Cruisem!

Na szczęście Vanessa Paradis odnalazła swoją drugą połówkę. Dwa lata temu poślubiła Samuela Benchetrita, francuskiego scenarzystę i reżysera

Jak myślicie, do kogo jest podobny Jack Depp?

Więcej o:
Copyright © Agora SA