Vanessa Paradis wzięła ślub. Matka dzieci Johnny'ego Deppa wyszła za mąż po roku związku

Vanessa Paradis i jej narzeczony szybko zdecydowali się na związek małżeński. Aktorka od soboty cieszy się ze swojej obrączki.

Vanessa Paradis stanęła na ślubnym kobiercu w ostatni dzień czerwca.

Vanessa Paradis wyszła za mąż

Vanessa Paradis wzięła ślub ze swoim narzeczonym Samuelem Benchetritem w sobotę 30 czerwca. Ślub odbył się w ratuszu w Saint-Siméon, na ceremonii była obecna tylko najbliższa rodzina i znajomi. Panna młoda ponoć promieniała i uśmiech nie schodził jej z ust. Swojego męża nie zna bardzo długo, niecałe dwa lata.

Wybraniec aktorki, Samuel Benchetrit, jest pisarzem i reżyserem.

 

Zakochani poznali się w listopadzie 2016 roku, oficjalnie ogłosili, że są w związku w sierpniu 2017 roku. O zaręczynach poinformowali w marcu tego roku. 

 

Vanessa poznała Samuela po nieudanym związku z Benjaminem Biolayem. Jak widać, skutecznie ją pocieszył, bo tempo ich związku jest naprawdę imponujące, skoro już zdecydowali się na małżeństwo.

Byli jednak bardzo dyskretni, o ślubie media poinformowały dopiero po fakcie. Na kameralnej ceremonii było niewielu gości, jednak fotoreporterzy wypatrzyli córkę panny młodej, Lily Rose. Wyglądała bardzo elegancko. 

VANESSA PARADIS - ŚLUB - zobacz zdjęcia <<<<

Vanessa Paradis i Johnny Depp

Nowy związek musi być miłą odmiana dla Vanessy Paradis, która była z Johnnym Deppem przez 13 lat. Nie zdecydowali się jednak nigdy na ślub. Paradis ma z Deppem dójkę dzieci, 19-letnią córkę i 16-letniego syna.

 

Aktor zostawił ją w 2012 roku dla dużo młodszej Amber Heard, z którą dla odmiany dość szybko wziął ślub. Jednakże ten związek mu nie wyszedł - Heard złożyła pozew rozwodowy, bo aktor miał ją bić. Teraz Depp ma podobno kłopoty ze zdrowiem, trudno mu też znaleźć nową partnerkę (co nas nie dziwi w świetle oskarżeń jego byłej żony), a podobno także z finansami.

Więcej o: