Pracownicy Izabeli Janachowskiej wytknęli jej modowe wpadki. "Nie no, to jest przegięcie. Chyba sobie jaja robicie"

Izabela Janachowska oceniła swoje stare stylizacje. Jedne to totalne wtopy, ale niektóre nadal jej się podobają.

Izabela Janachowska karierę z show-biznesem rozpoczynała ponad dekadę temu. Jako młoda tancerka została zaangażowana do "Tańca z gwiazdami", w którym występowała chociażby z Radosławem Majdanem. Celebrytka uznała jednak, że bardziej opłacalnie będzie otworzyć swój biznes i dziś jest wedding planerką. Na YouTubie publikuje wiele autorskich materiałów. W najnowszym Izabela ocenia swoje stare stylizacje. Mnóstwo wpadek, a jej reakcje - bezcenne!

ZOBACZ TEŻIzabela Janachowska pozuje w skąpym bikini. Fani pod wrażeniem figury, ale znalazł się hejter: Straszna z pani chwalipięta. Odpowiedziała

Zobacz wideo Izabela Janachowska otwiera własny salon z pełną ofertą ślubną

Izabela Janachowska ocenia swoje stylizacje. Patrząc na niektóre zdjęcia, nie mogła powstrzymać się od śmiechu

Pracownicy Izabeli wybrali kilka jej starych stylizacji. Gwiazda myślała, że będą to same wpadki, dlatego już przy pierwszym zdjęciu doznała szoku, ponieważ stwierdziła, że kreacja z balu TVN-u była zjawiskowa.

Nie no, to jest przegięcie, że to jest zła stylizacja. Uważam, że to była bardzo dobra stylizacja, będę jej broniła. Pojawiłam się na tym balu pierwszy raz z moim mężem, chociaż nie wiem, czy byliśmy już mężem i żoną, sądząc po mojej tuszy, nie. To była przepiękna suknia szyta na miarę. Szyk, klasa niedowierzanie. To miała być zła stylówka? Chyba sobie jaja rodzicie!

Kiedy Janachowska zobaczyła kolejne zdjęcie, dosłownie parsknęła śmiechem. Miała na sobie dziewczęcą sukieneczkę w kwiaty (?) i pozowała, tuląc się do drzewa.

Hahahaha, co autor miał na myśli?! W ogóle takie dotykanie drzew, to jest rodzaj terapii? Ewidentnie była mi wtedy potrzebna. Ładne nogi miałam, to pokazywałam, co mam więcej powiedzieć? Nic tu się nie zgadza, nic! - zakończyła, chichocząc.

Więcej modowych wpadek zobaczycie w materiale Izabeli.

 

POLECAMYIzabela Janachowska ochrzciła syna. Pokazała zdjęcia z uroczystości. Było luksusowo