Izabela Janachowska pozuje w skąpym bikini. Fani pod wrażeniem figury, ale znalazł się hejter: Straszna z pani chwalipięta. Odpowiedziała

Izabela Janachowska pochwaliła się kolejną porcją zdjęć z gorącej Hiszpanii. Jedna z internautek pokusiła się o kąśliwą uwagę.

Izabela Janachowska cieszy się bardzo dostatnim życiem, co również chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć kosztownych kreacji, czy fotorelacji z równie luksusowych wyjazdów. Tak było i tym razem, gdy tancerka pochwaliła się kilkoma zdjęciami z jachtu, na którym prezentuje się w samum bikini. Z pozoru niewinne fotki nie spodobały się jednej z obserwatorek. 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska wyjechała na luksusowe wakacje do Hiszpanii. Opowiedziała, jak wygląda urlop za granicą w czasie pandemii

Izabela Janchowska w bikini 

Izabela Janachowska kilka dni temu wraz z mężem i synem wybrała się na hiszpańską wyspę Majorka. Od tamtej pory bacznie relacjonuje obserwatorom swój pobyt. Zdążyła już opowiedzieć, jak to się podróżuje w czasie pandemii, a także uraczyć nas zdjęciami z basenu. W najnowszym poście pochwaliła się swoją nienaganną figurą, wylegując się w bikini na jachcie. 

Życie jest lepsze na łódce - czytamy w opisie zdjęcia.
 

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy od internautów, którzy komplementowali piękne widoki i świetną figurę ekspertki od ślubów. 

Ale figura! WOW.
Wyglądasz bosko. Udanego wypoczynku. 
Piękne widoki i piękne ciało - zachwalają pod zdjęciem. 

Wśród masy miłych komentarzy znalazły się również te mniej pochlebne. Jedna z internautek zwróciła uwagę celebrytce, że ta zbytnio obnosi się z luksusami, jakich zaznaje.

Straszna z Pani chwalipięta - napisała internautka. 

Izabela Janachowska szybko odpowiedziała. 

Tak? - dopytała Iza. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska instagram.com@izabelajanachowska

Wy też uważacie, że Izabela Janachowska przesadnie chwali się luksusami na Instagramie?