Izabela Janachowska ochrzciła syna. Pokazała zdjęcia z uroczystości. Było luksusowo

Izabela Janachowska ochrzciła syna w szóstą rocznicę ślubu. Pochwaliła się pięknymi zdjęciami.

Izabela Janachowska od ponad roku spełnia się już nie tylko w roli żony, ale i matki. W marcu 2019 roku na świat przyszedł Christopher, syn tancerki i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego. Telewizyjna gwiazda zdaje sobie sprawę, że fani uwielbiają oglądać zdjęcia, na których pokazuje bliskich. W niedzielę opublikowała więc w sieci post z mężczyznami swojego życia. Zostały one zrobione z dwóch okazji - rocznicy ślubu Izabeli i chrzcin jej pociechy.

POLECAMYIzabela Janachowska ujawnia sekret udanego związku z milionerem. "Ze mną nie jest nudno"

Zobacz wideo Izabela Janachowska: Ciąża to nie jest powód do żartów

Izabela Janachowska ochrzciła syna w szóstą rocznicę ślubu

28 czerwca 2014 roku w Iławie Janachowska wyszła za biznesmena, Krzysztofa Jabłońskiego. Niedzielną rocznicę spędziła więc w gronie najbliższych. Okazuje się, że był to wyjątkowy dzień, ponieważ Izabela i Krzysztof zdecydowali się ochrzcić syna. Na Instagramie nie brakuje zdjęć uroczystości.

Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi! - napisała w opisie.
 

Pod postem posypały się gratulacje z okazji pięknego stażu małżeńskiego i komplementy pod adresem niespełna półtorarocznego Christophera.

Jesteście wspaniali, a aniołek przystojny niesamowicie!
Śliczni rodzice i cudowny synek!
Mały klon ojca.

Fakt, zdjęcia są piękne i patrzy się na nie z przyjemnością. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć rodzince Janachowskiej dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze.

ZOBACZ TEŻ: Doda wspomina organizację ślubu w tajemnicy przed gośćmi. "Musiałam wymyślać takie głupoty". Wersji było kilka