Szczęśliwy Radosław Majdan pozuje z zasypiającym synem i ogłasza: Niełatwo jest Małgoni wyrwać wózek

Radosław Majdan opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną i śpiącym synem. Ponoć Małgorzata jest przy Henryczku non stop!

Małgorzata Rozenek od niespełna dwóch miesięcy skupia się w roli potrójnej matki. 10 czerwca na świat przyszedł kolejny syn gwiazdy, Henryk. Chłopiec jest główną atrakcją na Instagramie dumnych rodziców. Nie brakuje zdjęć, kiedy śpi, czy kiedy stroi dziwne miny. Zadebiutował nawet na branżowym evencie, podczas którego był bardzo spokojny. Grzeczny był również ostatnio, leżąc w wózku, nad którym stali Małgonia i Radzio. Majdan stwierdził, że jego żona jest tak bardzo zakochana w Henryczku, że ciężko jest jej "wyrwać wózek" z rąk.

POLECAMYMałgorzata Rozenek modeluje sylwetkę w gabinecie kosmetycznym. "Bo szczęściu czasem trzeba pomóc". Eksponuje nie tylko brzuch

Zobacz wideo Radosław Majdan przestraszył się żony w Halloween

Radosław Majdan publikuje nowe zdjęcia z synem

W czwartek na Instagramie Radosława pojawił się nowy post. Oprócz bramkarza do zdjęć pozuje również Małgorzata oraz chyba zasypiający Henryk. Radosław stwierdził, że jego żona jest tak fantastyczną matką, że ciężko jest jej wyrwać wózek z rąk.

Niełatwo jest Małgoni wyrwać wózek - napisał pod postem. 
 

Pod fotografiami zrobionymi w ogrodzie Majdanów nie zabrakło pięknych komentarzy.

W Heniu to się cała Polska zakochała. Słodziak.
Aż miło na Was popatrzeć. Tyle ciepła i miłości w jednym, naturalnie i nie na pokaz, a Pan Radzio jakby mógł, to wybuchłby z tej miłości.
Pani Małgosiu, macierzyństwo Pani służy, kwitnie Pani, bardzo ładnie wygląda i naprawdę zachwyca.

Podzielacie zadania internautów? 

ZOBACZ TEŻPonoć Małgorzata Rozenek notorycznie przerabia zdjęcia. Jej ostatnie selfie nie pozostawia złudzeń. "Szanuję za mega dystans"