Henryk Majdan zadebiutował na salonach. Małgorzata Rozenek zabrała go na premierę książki. Oj, chyba nie chciał zasnąć!

We wtorek po południu w centrum Warszawy odbył się kolejny branżowy event. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali na niego niespełna dwumiesięcznego Henryka.

10 czerwca Małgorzata Rozenek przywitała na świecie Henia. Gwiazda urodziła trzeciego syna, któremu początkowo na imię chciała dać Franciszek. Według naszego informatora w ostatniej chwili zmieniła decyzję i dziś Henryk to jedno z najpopularniejszych imion męskich w Polsce. Gwiazda od ponad miesiąca chwali się zdjęciami z maleństwem. Nie zaskakuje więc, że zabrała go na branżowy event. W Endorfinie Foksal w centrum Warszawy zjawiła się z całą rodziną.

POLECAMYRadosław Majdan zadał Henrykowi pytanie i... otrzymał odpowiedź. Ten gest malucha mówi wszystko. "Tata, daj żyć"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka

Małgorzata Rozenek zabrała niespełna dwumiesięcznego syna na premierę książki

Gwiazda pojawiła się na imprezie w iście letniej stylizacji. Postawiła na białą spódniczkę i oversize'ową koszulę. Całość uzupełniła torebką od Burberry i kozakami. Ubrała się pod kolor wózka syna.

Małgorzata Rozenek, Henryk MajdanMałgorzata Rozenek, Henryk Majdan AKPA

Okazuje się, że na premierę książki "Perfekcyjna" zabrała całą swoją rodzinę. W drodze do Pałacyku Zamoyskich fotoreporterzy zrobili Małgorzacie zdjęcia z mężem i starszymi synami, 14-letnim Stanisławem i 10-letnim Tadeuszem. Wszyscy byli ubrani bardzo elegancko i chętnie pozowali do zdjęć.

Małgorzata Rozenek z bliskimiMałgorzata Rozenek z bliskimi AKPA

Jak widać, Henryk to bardzo grzeczny maluch i sławni rodzice nie mają problemu z tym, by zabrać go na celebrycką imprezę. Podczas wydarzenia Henryk bacznie obserwował wszystko, co działo się dookoła. Nie chciało mu się spać.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Rozenek udał się w odwiedziny do Małgorzaty i Radosława Majdanów. Poznał Henryka: Był bardzo poruszony