Krzysztof Ibisz "zdobywa Berlin" ze starszym synem. Maks rzadko pojawia się na Instagramie taty. "Nie wiem, który przystojniejszy"

Krzysztof Ibisz wybrał się z synem na wycieczkę do Berlina. Maksymilian nieźle wyrósł!

Już we wrześniu Krzysztof Ibisz wróci na plan "Tańca z gwiazdami". Dziennikarz będzie miał mnóstwo pracy, więc korzysta aktualnie z wolnego. Prezenter Polsatu postanowił wyjść przed szereg i w odróżnieniu od większości polskich gwiazd odważył się przekroczyć granice naszego kraju. Wybrał się ze starszym synem do Niemiec. W Berlinie zapozował z Maksymilianem do zdjęcia. 

POLECAMY: Krzysztof Ibisz chwali się ślubną obrączką i żartuje: Mówiłem, że nie zrobię tego po raz trzeci. Była żona zabrała głos

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Krzysztof Ibisz pozuje ze starszym synem podczas wyjazdu do Berlina

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów: 21-letniego Maksymiliana z pierwszego małżeństwa z Anną Zejdler oraz 14-letniego Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak. Młodszą pociechę prezenter pokazuje całkiem często. Chłopak pracował z ojcem nawet na planie tanecznego show Polsatu, gdzie otwierał walizkę z pieniędzmi. Przykuwa więc uwagę zdjęcie Krzysztofa ze starszym synem. Maks nieźle wyrósł!

Trochę nas przygrzało... Zdobywamy Berlin, a Wam życzymy miłego wieczoru! - napisał dumny tata.
 

Pod selfie pojawiło się wiele miłych słów ze strony internautów. 

Bezcenne chwile razem!
Sama nie wiem, który z Panów przystojniejszy.
Dzieciaki ma Pan piękne!

Cóż, życzymy chłopakom udanej wycieczki i mamy nadzieję, że dbają o swoje bezpieczeństwo. W końcu wirus nadal jest bardzo aktywny i jak twierdzą specjaliści, kolejna fala licznych zachorowań przed nami.

ZOBACZ TEŻAnna Nowak-Ibisz wyruszyła na wakacje z nastoletnim synem. Jego miny rozbrajają. "To koment do zdjęcia z rodzicem"

Więcej o: