Agnieszka Dygant wprowadza internautów w osłupienie, pozując w bikini na plaży. "Strzaskam się na mahoń"

Agnieszka Dygant wybrała się na wakacje i podzieliła się zdjęciem zrobionym na plaży. Fani zachwyceni.

Agnieszka Dygant to jedna z tych aktorek, dla których czas dosłownie się zatrzymał. Gwiazda ma na karku czterdzieści siedem lat, a jej twarz zdaje się nie zdradzać wieku. Nie wspominając już o figurze, którą aktorka chętnie pokazuje na instagramowym profilu. Musimy przyznać, że w tym przypadku zdecydowanie jest się czym chwalić.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że Agnieszka jest matką dziesięcioletniego Xawerego Yoki. Swój wygląd gwiazda zawdzięcza głównie aktywności fizycznej. Niedawno postanowiła wziąć się za intensywne treningi, by zarysować mięśnie. Sport odgrywa ważną rolę w życiu aktorki, a efekty ćwiczeń widać gołym okiem. 

Agnieszka Dygant zachwyca na plaży, pozując w bikini

Agnieszka Dygant nie ukrywa, że zdarza jej się korzystać z zabiegów upiększających. W zeszłym roku pisaliśmy o tym, że poddała się zabiegowi laserowego wygładzania skóry. We wcześniejszych latach aktorka otwarcie przyznawała się wyłącznie do zabiegów kosmetycznych, a plotki odnośnie "większych" ingerencji osobiście dementowała. 

Pomaluj usta na czerwono, zobaczysz, zrobisz się fajoska! Nic nie trzeba pompować. A w ogóle rób, co chcesz. Ja też robię, co chcę. I przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć - pisała Dygant pod jednym z komentarzy dotyczących rzekomego powiększania ust.

Mimo różnorodnych opinii, aktorka nie przestaje dzielić się chwilami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się ujęciem wykonanym podczas opalania na plaży.

Wyszło słońce. Strzaskam się na mahoń i na deptak! Takie atrakcje - pochwaliła się w opisie Agnieszka.

Fotografia z wakacji zebrała same pozytywne komentarze. Przedstawiamy niektóre z nich:

Piękna jak zawsze.
Śliczna.
Przepięknie!

 My również jesteśmy pod wrażeniem wyglądu Agnieszki. Życzymy udanego wypoczynku.

Więcej o: