Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż. Suknia młodej cudowna. Uwagę zwracają też goście. Na weselu bawiła się Ewelina Lisowska

WK
Na instagramie Eweliny Lisowskiej pojawiło się zdjęcie z wesela Kasi Ptasińskiej, znanej jako Beatka z "Na Wspólnej". Świeżo upieczona panna młoda wyszła za Tomasza Krupskiego.

O Katarzynie Ptasińskiej zrobiło się głośno, kiedy aktorka wcieliła się w rolę Beatki w serialu "Na Wspólnej", Popularność zapewnił jej też udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Zobacz wideo

Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż

Na weselu Kasi Ptasińskiej i Tomasza Krupskiego, który jest zastępcą burmistrza miasta Grodzisk Mazowiecki, nie zabrakło znanych nazwisk. Została zaproszona także przyjaciółka panny młodej, Ewelina Lisowska. Na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie z wesela, na którym pozują obie panie. 

To był przepiękny dzień. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. @kasiaptasiaptasinska @krupski.tomasz. Cieszę się, że mogłam być z wami - napisała na Instagramie Ewelina Lisowska.
 

Uwagę zwraca przede wszystkim wygląd Kasi. Długie blond włosy i prosta, klasyczna suknia ślubna dobrze się wpasowały. Wystrój sali to połączenie polskiego folkloru z elegancją. Bukiety z polnych kwiatów doskonale komponują się z drewnianymi wstawkami i delikatnymi światełkami. 

Fani komentują

Fani są zachwyceni nie tylko wiadomością o zaślubinach, ale też wyglądem panny młodej oraz wystrojem sali weselnej. Nie zabrakło miłych słów w kierunku autorki posta.

Wszystkiego najlepszego dla Kasi i jej męża na nowej drodze życia. Pięknie, że się przyjaźnicie i mogłaś być z Kasią w tak ważnym dla niej dniu. Hitu "W stronę słońca" jak widzę nie zabrakło.
Pięknie obydwie wyglądacie. Na początku Ciebie Kasiu nie poznałam, bo zawsze pamiętałam cię w kręconych włosach. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Kasiu, przepięknie wyglądałaś. Szczęścia i miłości. Ewelina jak zawsze ślicznie - pisali. 

My też życzymy nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.