Ewelina Lisowska pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą. Oczy te same! "Jak dwie krople wody"

Ewelina Lisowska podzieliła się z fanami zdjęciem z siostrą. Obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu nad Aleksandrą. Nie dziwimy się.

Ewelina Lisowska popularność zyskała w 2012 roku, kiedy wystąpiła w programie "X Factor". Choć była typowana na zwyciężczynię, ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Rzeczywistość wszystko zweryfikowała i pokazała, że to ona i Dawid Podsiadło byli triumfatorami drugiego sezonu show TVN-u. Kariera nabrała tempa, a piosenkarka nigdy nie budowała jej poprzez opowiadanie o życiu prywatnym. Zdarzyło jej się kiedyś jednak wystąpić z siostrami w "Dzień Dobry TVN". Teraz pokazała, jak zmieniła się jedna z nich.

Ewelina Lisowska pokazała siostrę

Charyzmatyczna wokalistka opublikowała na Instagramie selfie z młodszą siostrą. Aleksandra to śliczna blondynka i gdyby nie kolor włosów, można by pomylić ją z Eweliną. 

Pamiętam, jak 10 lat temu wyrzucałam ją z pokoju, kiedy przychodzili znajomi. Dzisiaj razem możemy napić się wina, pogadać i pokręcić sobie loki ?? Jak dogadujecie się ze swoim rodzeństwem? - podpisała zdjęcie Lisowska.
 

Fani chętnie odpowiadali na zadane w opisie pytanie i zgodnie stwierdzili, że Ewelina i Aleksandra są do siebie bardzo podobne. 

Ale jesteście podobne i piękne!
Widzę, że u Was uroda jest w genach. Bardzo ładnie!
Jak dwie krople wody.

Zgadzacie się z ich opiniami? Dajcie znać w komentarzach. 

CW

Zobaczcie, jak Ewelina Lisowska rozwinęła swoje taneczne zdolności w "Tańcu z Gwiazdami".

Zobacz wideo
Więcej o: