Adele opublikowała nowe zdjęcia z domowej imprezy. ''Już po pięciu cydrach''. Założyła sukienkę sprzed lat

Adele powoli wraca do mediów społecznościowych. Niedawno artystka opublikowała kilka zdjęć, które zaintrygowały jej fanów.

W ostatnim czasie Adele była na językach wszystkich. Zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach sporo mówiło się o jej rozstaniu z mężem, a także o odchudzonej sylwetce. Niedawno gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcia, które być może są zapowiedzią kolejnych zmian. Czyżby gwiazda szykowała dla nas niespodziankę?

Zobacz wideo Inne gwiazdy też postanowiły pójść w ślady Adele

Imprezowa Adele wspomina koncert

W życiu Adele nie brakowało zakrętów. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że artystka rozstała się z mężem, Simonem Koneckim po ośmiu latach związku. W oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że pozostają w przyjaznych stosunkach, a wszystko ze względu na ich syna. Niedługo później tematem numer jeden stała się spektakularna metamorfoza piosenkarki. 

Wiadomość o tym, że Adele schudła ponad 45 kilogramów wzbudziła wielkie zainteresowanie fanów i skupiła na niej uwagę całego świata. Piosenkarka jeszcze nigdy nie była tak szczupła. Pojawiły się również informacje, że gwiazda zrzuciła nadprogramowe kilogramy, by zrobić na złość byłemu mężowi. Niezależnie od motywacji trzeba przyznać, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej. Coraz częściej publikuje zdjęcia na Instagramie, co spotyka się z żywą reakcją ze strony internautów. Dzięki temu piosenkarka pozostaje w stałym kontakcie z fanami i pokazuje, jak wygląda jej codzienność. 

Wszystko wskazuje na to, że Adele tęskni za estradą. Niedawno wróciła wspomnieniami koncertu na festiwalu Glastonbury z 2016 roku i szalała przed telewizorem. Na jednym ze zdjęć zaprezentowała się w piżamie, z kolei na kolejnym nałożyła piękną suknię Chloe, którą zresztą miała na sobie podczas koncertu.

Po pięciu cydrach - napisała pod zdjęciem, co sugeruje, że była już w imprezowym nastroju.

Jednak to nie wszystko. Na profilu gwiazdy pojawiło się również profesjonalne zdjęcie ze wspomnianego wcześniej koncertu na legendarnym festiwalu. Niektórzy internauci sądzą, że ma to być zapowiedź nowego albumu gwiazdy.

Przypomnijmy, że Adele ostatnią płytę wydała w 2015 roku, a od dawna mówi się, że gwiazda pracuje nad nowym krążkiem. Póki co nie zdradziła szczegółów, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo pojawi się jej nowe wydawnictwo. Nic dziwnego - w ostatnim czasie działo się u niej wiele, a podobno najlepsze i najbardziej osobiste płyty powstają po trudnych przeżyciach. 

Więcej o: