Adele niedawno rozstała się ze swoim mężem, a teraz została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Nietrudno wywnioskować, że są sobie bliscy

Adele jest znowu zakochana? Piosenkarka została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Trzymali się za ręce!

Adele ze wszech miar chroni swoje życie prywatne. Wokalistka unika skandali, a w wywiadach skupia się głównie na życiu zawodowym. Kilka miesięcy temu piosenkarka ogłosiła, że jest w separacji ze swoim mężem, Simonem Koneckim. Kiedy wydawało się, że Brytyjka długo nie pozbiera się po rozstaniu, na jej drodze stanął tajemniczy mężczyzna.

Adele ma nowego partnera?

Adele i Simon Konecki tworzyli parę przez osiem lat. Doczekali się syna Angelo, który przyszedł na świat siedem lat temu. O tym, że wyszła za mąż, poinformowała media przypadkowo. Gdy w 2017 roku odbierała statuetkę Grammy, nazwała Koneckiego swoim mężem. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w kwietniu po ośmiu latach związku. Piosenkarka wydała wówczas krótkie oświadczenie.

Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu przesłanym przez reprezentantów Brytyjki do Associated Press.

Wokalistka jednak szybko znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na spacerze z tajemniczym partnerem. Para trzymała się za ręce i próbowała ukryć się za okularami przeciwsłonecznymi. Choć niektóre źródła twierdzą, że to "wyłącznie" przyjaciel Adele, zdjęcia zdają się temu zaprzeczać.

Pamiętacie pierwsze małżeństwa polskich gwiazd? Zobaczcie nasze wideo

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Agora SA