Adele udzieliła ślubu swoim przyjaciołom. "Tajemnica wyszła na jaw". Pokazała zdjęcie z ceremonii

Adele zadebiutowała w nowej, bardzo zaskakującej roli. Piosenkarka nie tylko zaśpiewała na weselu swoich przyjaciół, ale też... udzieliła im ślubu.

Adele nie od dziś przyjaźni się z brytyjskim komikiem, Alanem Carrem. Kiedy ten postanowił sformalizować swój związek z partnerem, Paulem Draytonem, oświadczyła, że chce uczestniczyć w ceremonii nie tylko jako gość. Brytyjczyk w wywiadzie dla stacji  ITV wyznał, że jego przyjaciółka od początku była bardzo zaangażowana. 

Powiedziała: Chcę uczestniczyć w Twoim wyjątkowym dniu, pozwól mi zrobić wszystko. 

Finalnie Adele nie tylko zaśpiewała piosenkę do pierwszego tańca pary, ale też zaplanowała całe przyjęcie i - co najbardziej zaskakujące - sama udzieliła ślubu. W tym celu postarała się o specjalną licencję. 

Chcę to wszystkim powiedzieć. Ona tego nie zrobi, bo bardzo chroni prywatność. Kwiaty, posiłek z trzech dań, zaplanowała wszystko. To był najlepszy dzień w naszym życiu. 

Choć ślub odbył się w styczniu, Carr opowiedział o nim dopiero teraz. Po emisji jego wywiadu w ITV, Adele na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ceremonii. Pozuje na nim w szacie liturgicznej. 

Widzę, że tajemnica wyszła na jaw. W styczniu udzieliłam ślubu dwójce moich przyjaciół. Wiecie, w końcu miałam wymówkę, żeby się wystroić - zażartowała gwiazda. 
Ona jest najsłodsza osobą na świecie - podsumował Carr. 

Wierzymy.

WJ