Adele rozstała się z mężem po 8 latach związku. Jest oficjalne oświadczenie pary

Adele i Simon Konecki rozstali się po 8 latach związku. Para, która przez lata chroniła swoją prywatność, wydała oficjalne oświadczenie dla mediów.

Adele jest zdecydowanie jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Mimo że jest pierwszoligową gwiazdą show-biznesu, niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Unika skandali, a w wywiadach skupia się głównie na życiu zawodowym. Najwięcej można się dowiedzieć z jej muzyki. Wokalistka pracuje podobno nad nowym albumem. Jak się okazuje, tworzy go w bardzo trudnym okresie swojego życia.

Adele i Simon Konecki rozstali się

Artystka wydała do mediów oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że rozstała się ze swoim mężem, Simonem Koneckim.

Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - możemy przeczytać w zwięzłym oświadczeniu przesłanym przez reprezentantów Brytyjki do Associated Press.

Adele i Simon Konecki tworzyli parę przez osiem lat. Doczekali się syna Angelo, który przyszedł na świat 7 lat temu. O tym, że wyszła za mąż poinformowała media przypadkowo. W 2017 roku odbierając statuetkę Grammy, nazwała Koneckiego swoim mężem.

Simon Konecki - kim jest mąż Adele?

Simon Konecki, były partner Adele, jest współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkową Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie. Jego organizacja Drop4Drop pomaga dostarczać wodę pitną do Afryki.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.