Syn Natalii Kukulskiej skończył 20 lat. Dumna mama złożyła mu życzenia. "Świecie, szykuj się na tego gościa"

Natalia Kukulska opublikowała w sieci nowe zdjęcia swojego syna. Jasiek skończył 20 lat.

Natalia Kukulska jest zarówno wspaniałą artystką, jak i świetną mamą. W tej najważniejszej - prawdopodobnie - dla siebie roli spełnia się już od ponad dwóch dekad. 24 czerwca jej syn, Jasiek, skończył 20 lat. Gwiazda opublikowała w sieci kilka jego zdjęć i złożyła mu życzenia.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pochwaliła się nowymi zdjęciami syna

Natalia Kukulska często publikuje w sieci rodzinne zdjęcia. Wie doskonale, że fani uwielbiają komentować te, na których pozuje z bliskimi. Tak też w dniu urodzin syna wrzuciła na Instagram jego nowe zdjęcia. Jedno zostało wykonane bardzo niedawno, ponieważ widać, że Natalia ma na nim już krótsze włosy.

Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie, szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma! Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię "robić Laurki", ale wiesz, że ja Cię...
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy. Oprócz życzeń fani pokusili się o ocenę, do kogo podobny jest solenizant. 

Cały tata! Wszystkiego najlepszego!
Fotokopia taty.

Plotek przyłącza się do życzeń!

Natalia Kukulska -  życie prywatne

Natalia Kukulska jest córką zmarłej tragicznie w 1980 roku Anny Jantar. Ostatnio wrzuciła do sieci jej niepublikowane wcześniej zdjęcie. Sama jest potrójną mamą. Wychowuje bowiem dwudziestoletniego Jana, piętnastoletnią Annę i trzyletnią Laurę. Ojcem wszystkich pociech artystki jest jej mąż, Michał Dąbrówka, za którego wyszła w 2000 roku po dziesięciu latach znajomości.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość od koleżanki z branży. "Moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem"

Więcej o: