Natalia Kukulska pochwaliła się niepublikowanym zdjęciem mamy. "Rozsiałaś tyle słońca". Anna Jantar skończyłaby 70 lat

Anna Jantar skończyłaby dziś 70 lat. Z tej okazji Natalia Kukulska pochwaliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem zmarłej mamy.

Anna Jantar przyszła na świat 10 czerwca 1950 roku. Z tej okazji jej córka, Natalia Kukulska, uczciła tę środę w wyjątkowy sposób. Piosenkarka oddała hołd zmarłej matce. Nie zabrakło wielu wzruszeń.

Zobacz wideo Tak urodziny obchodziła Natalia Kukulska

Natalia Jantar świętuje rocznicę urodzin mamy

Natalia Kukulska od lat podtrzymuje pamięć o zmarłej matce. Wykonuje jej utwory, a także jest organizatorką Festiwalu Piosenki im. Anny Jantar we Wrześni. Nie zapomina również o najważniejszych rocznicach. Dziś Anna Jantar obchodziłaby 70. urodziny. Z tej okazji jej córka opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie mamy autorstwa Macieja Bonarskiego i opatrzyła je przejmującym podpisem.

 
Dziś moja mama świętowałaby 70. urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... Bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna. Z okazji tych urodzin dostałam niezwykły prezent, którym dzielę się z Wami - zdjęcie, które zdobyli niedawno jej wierni fani z E-muzeum Anny Jantar autorstwa pana Macieja Bronarskiego. Bardzo dziękuję za tę niespodziankę i za pamięć, nie tylko wiernych fanów. Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyle słońca - napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wielbiciele wspominali zmarłą artystkę, jej talent i wyjątkowy głos.

Śliczne zdjęcie! Zrobione jakby niedawno... Mam nadzieję, że w wielu domach zabrzmi dzisiaj choć jedna z piosenek naszej kochanej Ani.
Nadal byłaby piękna.
Piękne zdjęcie - czytamy w komentarzach.
 

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej na warszawskim Okęciu 14 marca 1980 roku. Samolot, który leciał z Nowego Jorku do Warszawy, ściął prawym skrzydłem drzewo i rozbił się w fosie na terenie dawnego fortu wojskowego przy Alei Krakowskiej. Zginęło 77 pasażerów i dziesięciu członków załogi. Natalia Kukulska wraz z babcią czekała na mamę na lotnisku. Gdy Anna Jantar zmarła, jej córka miała zaledwie cztery lata.