Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość od koleżanki z branży. "Moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem"

Natalia Kukulska otrzymała od Ani Rusowicz poruszającą wiadomość. Wokalistka wyznała, że jej mama mogła zginąć w tej samej katastrofie lotniczej co Anna Jantar.

Natalia Kukulska bardzo dba o to, by pamięć o jej mamie, Annie Jantar, była wciąż żywa. Niedawno ogłosiła wznowienie sprzedaży jej biografii. Tymczasem serwis kobieta.wp.pl informuje, że wokalistka dostała szokującą wiadomość od koleżanki z branży, Ani Rusowicz. Okazuje się, że jej mama miała lecieć tym samym samolotem, do którego wsiadła Anna Jantar.

Zobacz: Natalia Kukulska zaczęła pracować z synem. Jan Dąbrówka ma niezwykły talent muzyczny i idzie w ślady rodziców

Natalia Kukulska otrzymała wiadomość od Ani Rusowicz

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku w Warszawie. Teraz okazuje się, że w tym samym samolocie mogła się znaleźć mama Ani Rusowicz, czyli Ada Rusowicz, słynna wokalistka grupy Niebiesko-Czarni. Szczegóły wyjawiła Ania Rusowicz w wiadomości do Natalii Kukulskiej.

Więcej: Natalia Kukulska świętuje urodziny. Pokazała kartkę z kalendarza swojej mamy. "Urodziła nam się córeczka". Treść wzrusza

Niesamowite jest, że moja mama miała lecieć z Twoją tym samym samolotem, bo Niebiesko-Czarni byli też w tym czasie w USA. Została, bo chciała jeszcze pobuszować po sklepach, a Twoja się śpieszyła do Ciebie... Jak w filmie "Oszukać przeznaczenie" moja mama zginęła w wypadku samochodowym w 1991 w sylwestra, śpiesząc się do mnie. Zostaje pamięć, zostają piosenki - napisała wokalistka, cytowana przez kobieta.wp.pl.

Anna Jantar świętowałaby 70. urodziny 10 czerwca. Z pewnością Natalia Kukulska uczci ten wyjątkowy dzień.

Przeczytaj: Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar czterdzieści lat po jej śmierci. "Uciekłam wtedy do swojego pokoju i płakałam"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.