Natalia Kukulska świętuje urodziny. Pokazała kartkę z kalendarza swojej mamy. "Urodziła nam się córeczka". Treść wzrusza

Natalia Kukulska właśnie skończyła 44 lata i z tej okazji pokazała wpis swojej mamy w notesie. Anna Jantar opisała moment jej narodzin.

Natalia Kukulska od lat jest związana z show-biznesem, a wśród jej fanów są nawet tacy, którzy pamiętają ją z czasów dzieciństwa. Gwiazda bardzo wcześnie zaczęła karierę, w czym pomogła jej sława jej mamy, Anny Jantar, która zginęła w katastrofie samolotowej. Teraz Natalia Kukulska świętuje 44. urodziny i z tej okazji pokazała wyjątkową pamiątkę po swojej mamie.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pokazała wpis swojej mamy

Wokalistka opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Na jednym z nich możemy podziwiać jej portrety, natomiast na drugim kartkę z notatnika jej mamy. Anna Jantar umieściła w nim wpis z okazji urodzin Natalii, dnia 3 marca o godzinie 21:30.

Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie - napisała Anna Jantar.
 

Nie da się ukryć, że słowa te wzruszają do łez. Natalia Kukulska też nie kryła wzruszenia, ale zwłaszcza z powodu urodzinowych życzeń, które otrzymała od bliskich i fanów.

To jest jakiś napad czułości... ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś „happy face”!!! Zanim wszystko odkopię w smsach, na insta, Facebook’u na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem - 44 lata temu - napisała wokalistka.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń!

 KM