Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar. Jej matka pojawiła się na okładce magazynu. "40 lat po śmierci być atrakcją"

Zdjęcie Anny Jantar pojawiło się na okładce najnowszego numeru magazynu "Zwierciadło". Natalia Kukulska w obszernym wpisie zdradziła, co myśli na ten temat.

Anna Jantar zmarła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Od tego tragicznego wydarzenia niebawem minie 40 lat. Mimo upływu czasu Anna Jantar nadal jest w sercach Polaków, którzy nie zapomnieli o pięknej wokalistce i jej wspaniałych utworach. Teraz, z okazji rocznicy śmierci piosenkarki, na okładce magazynu "Zwierciadło" pojawiło się jej archiwalne zdjęcie. Publikacja nie umknęła uwadze Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska o okładce w "Zwierciadle"

Natalia Kukulska opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym wspomina zmarłą mamę. Piosenkarka zdradziła też, co myśli o najnowszej okładce "Zwierciadła". Dla Kukulskiej zamieszczone tam zdjęcie Anny Jantar jest formą hołdu dla zmarłej. 

40 lat po śmierci być atrakcją z pierwszych stron gazet. Zdobić swoim wizerunkiem okładkę... wywoływać emocje muzyką, głosem, osobowością i historią. Ten typ tak ma. Moja mama Anna Jantar na okładce najnowszego numeru "Zwierciadła". Dziękuję za pamięć - napisała Kukulska.
 

Przypomnijmy, że Natalia Kukulska miała zaledwie sześć lat, kiedy zmarła Anna Jantar. 

Fani komentują

Pod wpisem Natalii Kukulskiej szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci również wspominali w nich Annę Jantar. Wiele osób pisało, że nadal słucha piosenek tragicznie zmarłej artystki. 

Zawsze będziemy pamiętać.
Pani Anna to nie tylko piękno zewnętrzne, ale i wewnętrzne. Takich osób się nie zapomina.
Wciąż dająca tyle radości i wzruszeń w swoich piosenkach. Niech to nie minie, niech trwa - pisali.

A Wam, jak podoba się okładka "Zwierciadła" z Anną Jantar? Dla nas to kolejny dowód, że niektórzy artyści są nieśmiertelni. 

AG 

Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Zobacz wideo