Natalia Kukulska znalazła archiwalne nagrania z Anną Jantar i ojcem. "Odkryłam, jak razem pracowali"

Choć Anna Jantar i Jarosław Kukulski - rodzice Natalii Kukulskiej - nie żyją, gwiazda wciąż dowiaduje się o ich życiu czegoś nowego. W rodzinnym domu na warszawskim Wawrzyszewie znalazła nieznane wcześniej nagrania.

Natalia Kukulska bardzo dba o pamięć o swoich rodzicach. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 39 lat temu, zaś Jarosław Kukulski zmarł w 2010 roku. Okazuje się jednak, że w życiu rodziców wciąż jest kilka spraw, o których córka dowiaduje się dopiero teraz.

Zobacz wideo

Natalia Kukulska znalazła archiwalne nagrania z rodzicami

Natalia Kukulska znalazła nagranie wideo, na którym jej ojciec i matka wspólnie komponują. Na łamach "Na żywo" Kukulska przyznała, że było to dla niej spore zaskoczenie:

Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - mówiła Natalia Kukulska.

Nie wiemy, czy nagranie Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego kiedykolwiek zostanie pokazane szerszej publiczności. Na razie Natalia Kukulska postanowiła zatrzymać je tylko dla siebie i najbliższych.

Anna Jantar i Jarosław Kukulski

Natalia Kukulska miała zaledwie 7 lat, kiedy w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Piosenkarka i kompozytorka wracała w marcu 1980 roku z USA. W czasie podchodzenia do lądowania piloci zgłosili awarię, która chwilę później przerodziła się w jedną z najpoważniejszych katastrof lotniczych w dziejach polskiego lotnictwa. Łącznie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi.

Jarosław Kukulski zmarł w 2010 roku po długiej chorobie.

Para do śmierci Anny Jantar pracowała wspólnie na jej karierę. To Jarosław Kukulski był autorem największych hitów, które następnie śpiewała jego żona. Teraz jednak okazuje się, że wiele z nich mogli skomponować wspólnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.