Natalia Kukulska odwołała mszę za mamę na 40 rocznicę jej śmierci. "Kierowałam się zdrowym rozsądkiem"

Z okazji 40 rocznicy śmierci swojej mamy, Anny Jantar, Natalia Kukulska planowała mszę w kościele w jej intencji. Podjęła jednak rozsądną decyzję i przez panującego w Polsce koronawirusa odwołała plany.

Natalia Kukulska dba o to, aby pamięć o jej mamie była wciąż żywa. 14 marca wypada 40. rocznica śmierci Anny Jantar i z tej okazji córka artystki chciała zorganizować wyjątkową mszę. Jednak przez panującego koronawirusa musiała zmienić te plany.

Zobacz wideo Wokalistka obchodziła swoje urodziny na scenie!

Natalia Kukulska odwołuje mszę za mamę

Kukulska podzieliła się ze swoimi fanami wiadomością o planowanej mszy za Annę Jantar. Wokalistka wspomniała, że to uroczyste wydarzenie miało się odbyć w 40 rocznicę śmierci jej mamy.

14 marca miała odbyć się Msza św. w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Wawrzyszewie, którą miał poprowadzić ksiądz profesor Andrzej Witko, a koncelebrować mieli zaprzyjaźnieni księża, a zarazem wielbiciele mamy - rozpoczęła swój wpis.
 

Kukulska chciała dzielić ten dzień nie tylko z rodziną, ale również z fanami Jantar. Jednak przez to, co aktualnie dzieje się w Polsce, postanowiła odwołać mszę. Bezpieczeństwo jest dla niej najważniejsze.

Dziś chciałam to ogłosić oficjalnie, bo choć uroczystości mają charakter prywatny, pomyślałam, że fani mojej mamy chętnie oddadzą wspólny hołd Annie Jantar. Ze względu na bezpieczeństwo, kierując się zdrowym rozsądkiem, Msza jest odwołana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska świętuje urodziny. Pokazała kartkę z kalendarza swojej mamy. "Urodziła nam się córeczka". Treść wzrusza

Wokalistka przełożyła uroczystą ceremonię na czerwiec. W tym miesiącu Jantar obchodziłaby swoje urodziny.

Postaram się cały pomysł przenieść na czerwiec, w którym będziemy świętować 70. rocznicę urodzin mojej mamy.

W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów od fanów Jantar. Oni również wciąż pamiętają o jej wielkim talencie.

Anna Jantar była niesamowita. Żyłam jej piosenkami. Długo nie mogłam pogodzić się z jej śmiercią. Strasznie przeżyłam to odejście.
Kiedy wydarzyła się katastrofa, moja mama była ze mną w ciąży. Bardzo to przeżyła. Często wspominała Pani Mamę, kiedy słuchałam Puszka Okruszka i innych dziecięcych piosenek Natalki.
Zawsze słuchałam pięknych piosenek Ani Jantar. Na nich się wychowałam - pisali.

Uważamy, że Natalia zachowała się bardzo odpowiedzialnie. Mimo ważnej dla niej rocznicy zachowała spokój. Artystka nie idzie za radą niektórych księży, którzy sugerują, aby zwiększyć liczbę mszy. Duchowni zaproponowali takie działanie, aby w mszach świętych mogli brać udział wierni, których liczba jest odpowiednia do wytycznych służb sanitarnych.

Wy również zgadzacie się z Kukulską?

KB

Więcej o: