Natalia Kukulska rzadko pokazuje męża. Tym razem zrobiła wyjątek. Urządzili romantyczną sesję na pomoście

Natalia Kukulska opublikowała na InstaStories serię zdjęć z rodzinnej wyprawy nad wodę. Jedno z nich zwróciło naszą szczególną uwagę - piosenkarka wtula się w męża, Michała Dąbrówkę.

Natalia Kukulska skorzystała ze słonecznej majowej pogody i wraz z rodziną wybrała się na łono natury. Gwiazda odpoczywała nad jeziorem, a efektami pochwaliła się na Instagramie. Nie obyło się bez sesji zdjęciowej z córką, a także z mężem. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pozuje z mężem na Instagramie

Natalia Kukulska co chwila zaskakuje fanów dawką nowych brzmień. O ile z dumą prezentuje zawodowe dokonania, o tyle pilnie strzeże swojego życia prywatnego i rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną. Chociaż jest szczęśliwą mamą i żoną, to na jej Instagramie jest niewiele zdjęć w towarzystwie najbliższych. Tym razem piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwaliła się, jak spędza wolny czas. 

Natalia KukulskaNatalia Kukulska screen z Instagram @natalia.kukulska

Natalia na InstaStories opublikowała kilka zdjęć z rodzinnego wypadu nad wodę. Możemy zobaczyć na nich jej nastoletnia córkę Annę, która jest do niej bardzo podobna. Anna pozuje również z tatą, któremu na potrzeby zdjęcia użyczyła swoje długie, piękne włosy. Michał Dąbrówka niestety nie może pochwalić się tak bujną fryzurą, jak córka, ale widać, że poradził sobie nawet w takiej sytuacji. 

Natalia Kukulska spędza weekend z rodzinąNatalia Kukulska spędza weekend z rodziną screen z instagram @natalia.kukulska

Naszą uwagę przykuły również romantyczne zdjęcia w towarzystwie jej ukochanego - Michała Dąbrówki. Para pozuje w miłosnym uścisku na pomoście. Piosenkarka rzadko pokazuje prywatne zdjęcia z mężem, więc jest do nie lada gratka dla jej wielbicieli. 

Natalia Kukulska pozuje z mężemNatalia Kukulska pozuje z mężem screen z instagram @natalia.kukulska

Kim jest Michał Dąbrówka?

Michał Dąbrówka jest perkusistą, kompozytorem, a także aranżerem. Z Natalią połączyła go miłość do muzyki. Ich przyjaźń szybko ewoluowała w miłość. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2000 roku i doczekali się trójki dzieci: Janka, Anny i Laury.