Młody Rafał Trzaskowski na ujęciu z tatą. "Mój bohater na zawsze". Na głowie miał delikatne loki

Rafał Trzaskowski uczcił Dzień Ojca zdjęciem sprzed lat. Wielu internautów się wzruszyło.

Rafał Trzaskowski wszedł do kampanii prezydenckiej najpóźniej, ale według sondaży prawdopodobnie znajdzie się w II turze wyborów. Rywalizacja o Pałac Prezydencki z Andrzejem Dudą trwa. Kandydaci jeżdżą po Polsce i spotykają się z potencjalnymi wyborcami. Wielu z nich ociepla swój wizerunek, dzieląc się w mediach rodzinnymi zdjęciami czy opowiadając o życiu prywatnym. Z okazji Dnia Ojca Trzaskowski opublikował pamiątkową fotografię sprzed lat.

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny wrócił do Polski. Zobaczcie, jak zareagował Liam, kiedy zobaczył tatę

Rafał Trzaskowski uczcił Dzień Ojca. Pochwalił się pamiątkowym zdjęciem z dzieciństwa

22 czerwca Rafał Trzaskowski i jego żona, Małgorzata, obchodzili 18. rocznicę ślubu. W sieci pojawiły się piękne zdjęcia z ceremonii, które zachwyciły internautów. Para nie mogła więc zapomnieć o publicznym uczczeniu Dnia Ojca. Prezydent Warszawy wrzucił na Instagram czarno-białą fotografię z młodości. Zapozował w ramionach taty.

Tata - mój bohater na zawsze!
 

W komentarzach nie zabrakło pięknych słów od internautów. 

Tata byłby z Pana teraz bardzo dumny.
Dobrze mieć w życiu jakiegoś bohatera. Mam nadzieję, że Pan będzie moim, tylko proszę wygrać.

Wierni wyborcy szybko rozpoznali w ojcu polityka PO znanego kompozytora, pianistę i dyrygenta, Andrzeja Trzaskowskiego, który zmarł 22 lata temu. 

Ojej, poznałam na zdjęciu, że Pana tata to muzyk, dyrygent. Pamiętam koncerty z jego udziałem. Byłby z Pana dumny. Jest dumny.

Myślicie, że w niedzielę szczęście dopisze Rafałowi Trzaskowskiemu? 

ZOBACZ TEŻŻona Trzaskowskiego opowiedziała o małżeństwie. Romantycznie, ale nie brakuje smaczków. "Rafał da się pokroić za rolady z modrą kapustą"

Więcej o: