Anita Lipnicka wrzuciła zdjęcie męża. Internauci komentują. "Jaki fajny pan brodacz"

Anita Lipnicka opublikowała w sieci zdjęcie w mężem. To bardzo rzadki widok!

Anita Lipnicka stała się w ostatnim czasie wyjątkowo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca do sieci zdjęcia nie tylko córki, ale i męża. Jak wygląda jej ukochany? Ma gęsty zarost.

Zobacz wideo

Z Markiem Grayem Anita związała się po głośnym rozstaniu z Johnem Porterem. Nowy związek dość długo trzymała w tajemnicy, a wiadomość o ślubie na jednej z greckich wysp była dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Jej partner to przystojny Anglik, który spełnia się jako grafik. Para połączyła siły i podjęła decyzję o wzajemnej pracy nad wspólnymi projektami. Mark stworzył Anicie teledysk do singla "Ptasiek". 

Anita Lipnicka i Mark Gray na wspólnej fotografii

Udostępnione przez Lipnicką zdjęcie może zwiastować coś jeszcze innego. Opis, choć mówi niewiele, mówi sam za siebie. Pozostaje nam się tylko domyślać, co takiego mogło się wydarzyć.

To był dla nas dobry dzień. Nie powiem, co się wydarzyło, bo mój mąż uważa, że i tak gadam za dużo. A jaki był dla Was? - czytamy w opisie pod zdjęciem pary.
 

Obserwatorzy nie kryli ciekawości, którą wywołał dość tajemniczy opis, ale wykazali się przy tym pełnym zrozumieniem.

Powiedz... My nikomu nie powiemy. A tak poważnie, to czasami pewne sprawy trzeba zachować tylko dla siebie i nie mówić nikomu - napisała jedna z internautek.

Oczywiście nie brakło komplementów dotyczących zarówno właścicielki profilu, jak i jej męża.

Jaka Pani jest piękna i do tego niezwykle utalentowana i szczęśliwa, nic tylko zazdrościć
Jaki fajny pan brodacz
 Bo drugie małżeństwa są najlepsze

Trzeba przyznać, że Anita i Mark idealnie się dopasowali. Życzymy, by trwało to w nieskończoność i czekamy na uchylenie rąbka tajemnicy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.