John Porter na zdjęciu ze śliczną Polą. Jego córka z Lipnicką ma już 14 lat! "Oczy mamy, reszta taty"

Na Instagramie Johna Portera pojawiło się nowe zdjęcie. Jest ono wyjątkowe. Muzyk zapozował do niego ze swoją nastoletnią córką, Polą.

Anita Lipnicka nie jest gwiazdą, o której codziennie piszą serwisy internetowe. Nie jest również główną bohaterką tabloidów, bo zamiast skupiać się na celebryckiej działalności, stale koncertuje, nagrywa nowe płyty i pisze utwory dla innych artystów. O jej życiu prywatnym nie wiemy zbyt wiele, poza tym, że obecnie jest mężatką, a wcześniej przez 12 lat była w związku z muzykiem, Johnem Porterem. To właśnie na jego Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie ich córki, Poli.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Jak wygląda dziś córka Johna Portera i Anity Lipnickiej?

Gitarzysta zdecydował się pokazać na instagramowym profilu swoją 14-letnią córkę. Nastolatka wyrosła, a pod zdjęciem nie brakuje komplementów. Fani Johna zwrócili również uwagę, że Pola ma oczy po mamie.

Śliczna!
Córcia pomieszana, oczy mamy, reszta z taty.
Super tata, super córka.
 

Zdjęcie Portnera może lekko zaskakiwać, ponieważ ani on, ani Anita nigdy wcześniej nie pokazywali takich zdjęć córki. Wprawdzie nie ukrywali twarzy Poli, ale na fotografiach, jakie mieliśmy okazję oglądać w mediach, nastolatka pojawiała się na drugim planie. 

ZOBACZ TEŻ: Anita Lipnicka i John Porter na jednej imprezie. Spotkali się na evencie zorganizowanym przez męża artystki

Anita Lipnicka - życie prywatne

Artystka rozstała się z Johnem Porterem pięć lat temu. Szybko jednak się zakochała i w 2016 roku wyszła za Marka Graya, z którym często publikuje w sieci zdjęcia. Z byłym partnerem pozostała w przyjaznych stosunkach, unikając sądowych batalii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.