Katarzyna Nosowska w całkowicie naturalnej wersji. "Napisałam do męża 'Pragnę Cię', nie odpisał". Zadała fanom ważne pytanie

Katarzyna Nosowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym wystąpiła bez grama makijażu. Wokalistka jak zawsze zażartowała, ale przy okazji zadała fanom ważne pytanie.

Katarzyna Nosowska słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie. Wokalistka regularnie publikuje żartobliwe, ale jednocześnie poruszające istotne kwestie nagrania na Instagramie. Tak było również tym razem. Dowcipny post stał się okazją do zadania fanom ważnego pytania.

Zobacz: Nosowska odniosła się do rzekomych kpin z Rusin. Fani zachwyceni: Kasia boska antyhejtowska

Zobacz wideo Katarzyna Nosowska pokazała się bez makijażu

Katarzyna Nosowska bez grama makijażu

Artystka przebywa obecnie na działce, gdzie spędza czas z bliskimi i wypoczywa. Mimo że na razie nie może zająć się pracą, to dobry nastrój jej nie opuszcza. Właśnie wrzuciła na Instagram krótkie nagranie, na którym zaprezentowała się fanom w bardzo naturalnej wersji bez grama makijażu. Pod nagraniem napisała żartobliwie:

Napisałam do męża - pragnę Cię... Nie odpisał

W samym nagraniu natomiast Katarzyna Nosowska przywitała się z fanami i zapowiedziała, że po raz ostatni pyta:

Chcecie filtrów czy chcecie prawdy?

Nie da się ukryć, że to wyjątkowo trafne pytanie w dzisiejszych czasach, gdy w mediach społecznościowych widzimy głównie przerobione zdjęcia z nałożonymi filtrami. Nic więc dziwnego, że pod postem Kasi Nosowskiej pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy. Nie zabrakło również słów uznania ze strony koleżanek z show-biznesu.

Ty jesteś moim filtrem prawdy - napisała Agata Młynarska
Prawda jest córką czasu, jak mówi łacińska sentencja. Kochamy! - dodała Ada Fijał

Fani zgodzili się z powyższymi komentarzami i docenili zarówno naturalne wydanie Kasi Nosowskiej, jak i poczucie humoru. 

 Polecamy: Kasia Nosowska usunęła ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia i filmy. Fani: Powiedz, że to żart

Więcej o: