44-letnia wokalistka disco polo chwali się świetną figurą w bikini. "Oglądając foty, można wpaść w kompleksy"

Popularna wokalistka disco polo chętnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie, na których prezentuje swoją nienaganną figurę. Ma 44 lata, a sylwetki może jej pozazdrościć gros młodych dziewczyn.

Etna już od dawna prężnie działa w branży muzycznej, zajmując się tworzeniem i prezentowaniem utworów w stylu disco polo. Swój debiut miała w 2002 roku. Wtedy właśnie wydała pierwszą płytę, jednak na jakiś czas przerwała karierę, a słuch o niej zaginął. Powróciła po kilku latach ze zdwojoną siłą i od razu została okrzyknięta jedną z najgorętszych wokalistek tego nurtu muzycznego. Zrealizowała autorski projekt, w którym wziął udział sam Bohdan Łazuka. Mowa o teledysku, który do tej pory jest uznawany za najdroższy klip w historii polskiej muzyki tanecznej. Etna nadal zaskakuje pomysłowością i świetną sylwetką, którą chwali się na Instagramie. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Spodziewaliście się, że Sylwia jest fanką muzyki tanecznej?

Wokalistka disco polo zachwyca w bikini

Aż trudno uwierzyć, że Etna, a właściwie Joanna Kaczanowska, ma 44 lata. Artystka disco polo bardzo często publikuje w mediach społecznościowych fotografie w skąpych strojach, które podkreślają jej świetną figurę. Jednak to właśnie zdjęcia w bikini odzwierciedlają rewelacyjną formę wokalistki. Etna udostępniła fotorelację z pobytu w Tajlandii, gdzie nagrywała teledysk do jednego z najnowszych utworów, a fani podziwiają jej sylwetkę, której mogą pozazdrościć nawet nastolatki.

Widzieliście już teledysk "Lato"? Wspominam piękną Tajlandię, gdzie zrealizowane były zdjęcia do tego clipu - czytamy na profilu artystki. 
 

Internauci zgodnie twierdzą, że wygląd 44-latki może być przyczyną kompleksów wielu kobiet. 

Super wyglądasz w bikini, królowa!
Oglądając pani foty, można wpaść w kompleksy! 

EtnaEtna Instagram/ @etnamusicofficial

Zgadzacie się z opinią użytkowników Instagrama, że forma Etny jest godna podziwu?