"Królowe życia". Laluna po raz pierwszy zrezygnowała z wyzywającego makijażu. W naturalnej wersji wygląda jak inna osoba

Katarzyna Alexander znana jako Laluna pokazała się w całkowicie innej wersji. Tym razem postawiła na naturalność. Jak wam się podoba?

Katarzyna Alexander, którą zdecydowanie wszyscy kojarzą z pseudonimu Laluna, zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Widzowie kojarzą ją z ekstrawaganckiego stylu, zamiłowania do medycyny estetycznej i tatuaży. Prawie nigdy nie pokazywała się bez zrobionego makijażu i odpowiedniego stroju. Jednak tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim InstaStories pochwaliła się, jak wygląda w naturalnej wersji i bez sztucznych rzęs. Różnica jest naprawdę ogromna.

"Królowa życia" bez makijażu

Laluna zdobyła serca widzów dzięki swojej otwartości. Jej profil na Instagramie również cieszy się ogromną popularnością. Obecnie ma ponad 140 tysięcy obserwujących. Najczęściej pokazuje na nim swoje kreacje, tatuaże lub odważne makijaże. Zdecydowanie lubi eksperymentować z wizerunkiem, ale nikt nie spodziewał się, że pokaże się w tak naturalnej wersji. W końcu możemy ją zobaczyć bez tych wszystkich dodatków. Co więcej, królowa zmieniła również kolor włosów. Teraz zdecydowała się na czerń.

Katarzyna Alexander 'Królowe życia'Katarzyna Alexander 'Królowe życia' Fot. Katarzyna Alexander - Instagram

Jak Wam się podoba w takiej odsłonie?

"Królowe życie" to program emitowany na stacji TTV. Show przedstawia życie bohaterów, którzy nie muszą liczyć się z wydawanymi pieniędzmi i chętnie pokazują luksusy, w jakich się pławią. Czerpią z życia garściami, pokazując w telewizji swoje prywatne życie. Program wylansował m.in. Dagmarę Kaźmierską, która umiejętnie wykorzystała popularność i podbiła polski show-biznes. Ostatnio nawet przeniosła się na wielki ekran. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Patryka Vegi "Pętla".

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o swoim stanie zdrowia