"Królowe Życia". Izabela Macudzińska miała wypadek samochodowy. "Otarłam się o śmierć"

Izabela Macudzinska z programu "Królowe Życia" chcąc przestrzec obserwatorów, zamieściła zdjęcie swojego rozbitego auta. Bardzo przeżyła wypadek samochodowy, w którym uczestniczyła.

Izabela Macudzinska z "Królowych Życia" po raz drugi uczestniczyła w wypadku samochodowym. W grudniu ubiegłego roku uczestniczka programu i jej mąż rozbili się luksusowym BMW na Dolnym Śląsku. Nikomu nic się nie stało, a celebrytka powróciła szybko do pracy. Ostatnio ponownie uczestniczyła w kraksie i na Instagramie przyznała, że ten wypadek bardzo ją przeraził. 

Zobacz wideo Rafał i Gabriel na premierze "365 dni". W filmie zagrali włoskich projektantów mody

"Królowe Życia". Izabela Macudzińska miała wypadek samochodowy.

Izabela zamieściła zdjęcie luksusowego samochodu, który zatrzymał się na słupie. Uczestniczka programu omal nie podzieliła losu Dagmary Kaźmierskiej, która po wypadku w maju 2019 roku, nadal walczy o powrót do sprawności. Wyznała, ze ten wypadek nią wstrząsnął i wiele zmienił w jej podejściu do życia. 

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy i nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka. W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, o swoje życie pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko, co mam i kogo mam - wyznała na Instagramie Izabela.
 

Projektantka napisała, że ktoś nad nią czuwa, bo wyszła z tego wypadku bez szwanku. Stwierdziła, że nie powinna przejmować się błahymi sprawami i postanowiła, że od teraz będzie cieszyć się życiem. 

Przemęczenie i stres wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego, nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała. Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną, bo nie mam na to innego wyjaśnienia. Wiem, jednak jedno życie jest zbyt krótkie, aby przejmować się pierdołami, aby wiecznie żyć w biegu. Czasem trzeba zwolnic i cieszyć się tym, co jest w danej chwili, bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzien - wyznała.

Macudzinska zamieściła zdjęcie ku przestrodze ludzi, którzy szaleją za kółkiem. 

Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie. Kochani, to ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak, jak mi dało - zakończyła wspis.

Izabela Macudzinska w "Królowych Życia"

Izabela dołączyła do programu "Królowe Życia" w 4. sezonie. Ekscentryczna projektantka mody i właścicielka butiku z Poznania występuje w programie ze swoim długoletnim partnerem Patrykiem Borowiakiem. Para doczekała się córki Elizy, a w ubiegłym roku Izabela i Patryk stanęli na ślubnym kobiercu. 

 
Więcej o: