Dagmara Kaźmierska przechodzi trudną terapię. Gwiazda "Królowych życia" walczy o zdrowie i mówi o efektach leczenia

Dagmara Kaźmierska mierzy się aktualnie z problemami zdrowotnymi. Gwiazda "Królowych życia" w maju ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Kobieta wciąż walczy o całkowitą sprawność nóg. Poddała się trudnej terapii, której efektami dzieli się z fanami.

Fani Dagmary Kaźmierskiej wspierają ją w trudnych momentach. Może na nich liczyć szczególnie teraz, kiedy walczy o swoje zdrowie. Po wypadku samochodowym poruszała się na wózku inwalidzkim, ale z pomocą wybitnych lekarzy powoli odzyskuje sprawność. Podjęła się trudnej terapii. Kobieta dodała zdjęcie, na którym widać, jak poddaje się uciążliwej rehabilitacji w obecności specjalistycznych maszyn. 

Widzowie stacji TTV uwielbiają również program "Gogglebox". Zobaczcie, jak o swojej metamorfozie opowiada Sylwia Bomba!

Zobacz wideo

Fani wspierają Dagmarę

Dagmara Kaźmierska zdobyła szerokie grono sympatyków dzięki programowi "Królowe życia". Charyzmatyczna kobieta słynie z dużego poczucia humoru, dystansu do siebie i bezpośredniości. Mówi to, co myśli, przez co jest uznawana za osobę godną zaufania i szczerą.

Kaźmierska może cieszyć się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Fani wspierają ją w podjętym leczeniu. Kobieta chce wrócić do formy sprzed wypadku i znów móc założyć ukochane szpilki. Choć częściowo pokonała problemy zdrowotne i "porzuciła" wózek inwalidzki, wciąż musi korzystać z pomocy rehabilitantów. Gwiazda stosuje coraz to nowsze i udoskonalone techniki i formy leczenia. Na Instagramie poinformowała, że się nie poddaje i walczy dalej.

Walczymy dalej. Do mojej rehabilitacji włączyliśmy rezonans magnetyczny. Zasada działania terapii MBST jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.

Dagmara pochwaliła się przełomem w swoim leczeniu. Stwierdziła, że po wdrożeniu innowacyjnych metod widzi znaczną poprawę.

U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji. 
 

Internauci, którzy systematycznie odwiedzają profil "Królowej życia", nie kryją zadowolenia. Cieszą się szczęściem kobiety i kierują do niej miłe słowa. 

Będzie dobrze. Silna babka jesteś.
Powodzenia i wracaj do zdrowia. Kobieta petarda.
Super, że działa. Pozdrawiam Panią gorąco i życzę zdrówka i jeszcze więcej uśmiechu. 

Można jedynie pozazdrościć Dagmarze takiego wsparcia! 

BWO