Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" miała poważny wypadek. Jeździ na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska w wyniku groźnego wypadku samochodowego trafiła do szpitala. Teraz wraca do zdrowia, ale nadal nie jest w pełni sprawna.

Dagmara Kaźmierska pod koniec maja miała poważny wypadek samochodowy. Poinformowała o tym za pośrednictwem Facebooka. W pierwszym wpisie po tragicznym zdarzeniu oznajmiła, że "o mały włos już by jej nie było". Gwiazda doznała kilku obrażeń, jednak najbardziej ucierpiały jej nogi. Lekarze szacują, że przez około dwa-trzy miesiące nie będzie mogła chodzić.

Dagmara z "Królowych życia" na wózku inwalidzkim

Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie jest w ciągłym kontakcie z fanami. Duże poruszenie wywołało zdjęcie, na którym widzimy ją, siedzącą na wózku inwalidzkim. Obserwatorzy martwią się o gwiazdę, ale ona udowadnia, że pomimo poruszania się na wózku inwalidzkim, nie traci optymizmu. Przy okazji podzieliła się internautami swoim patentem na szybszy powrót do formy.

Wlewy witaminowe. Nie ma nic lepszego dla szybkiej regeneracji, niż wlewy i oczywiście sen. Po moim wypadku tego było mi potrzeba - napisała.
 

W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia dla Dagmary.

Zdrowia życzę. Pięknie pani wygląda.
Szybkiego powrotu do zdrowia.
Ale piękne nóżki. Niedługo staniesz na nich o własnych siłach - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń.

Sylwia Bomba z "Googleboxa" schudła i przeszła ogromną metamorfozę. Zobacz, jak się zmieniła.

Zobacz wideo

JP