Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia z młodości. "Królowa życia" była kiedyś długowłosą brunetką. Fani: Ale byłaś śliczna

Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej popularnych "Królowych Życia", udostępniła fotografie z młodości. Fani nie kryli zachwytu i obsypali ją komplementami.

Każdy, kto chociaż w niewielkim stopniu interesuje się polskim show-biznesem, z pewnością zna właśnie ją. Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe Życia", który emitowany jest na kanale TTV, zdecydowanie zrobiła największą karierę ze wszystkich uczestniczek. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 700 tysięcy internautów, a takiego wyniku może pozazdrościć jej niejedna polska celebrytka. Dagmara często publikuje w swoich kanałach fotografie przedstawiające jej życie prywatne, co spotyka się z dużą aprobatą obserwatorów. Ostatnio "Królowa" podzieliła się z nimi wspomnieniami z młodości. Wiedzieliście jak wtedy wyglądała?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska opowiedziała nam o swoim stanie zdrowia:

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach z młodości

Kaźmierska na swoim Instagramie opublikowała kilka zdjęć. Widzimy na nich 18-letnią dziewczynę, która ma długie oraz ciemne, kręcone włosy. Trzeba przyznać, że Dagmara zmieniła się nie do poznania.

Jak to fajnie mieć 18 lat. KIEDY TO BYŁO? Kochani, bawcie się, korzystajcie z życia. Uciekajcie od toksycznych ludzi, róbcie to, na co macie ochotę. Życie tak szybko mija... A drugiego nikt Wam nie da - napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dagmara Kaźmierska przechodzi trudną terapię. Gwiazda "Królowych życia" walczy o zdrowie i mówi o efektach leczenia

 

Fani "Królowej" bardzo pozytywnie zareagowali na te fotografie. Wielu z nich uważa, że była przepiękną nastolatką.

Ale Ty byłaś śliczna, królowo. I taka zostałaś! Jesteś moją inspiracją i marzę żeby Cię poznać.
Nic się Pani nie zmieniła i świetnie Pani wygląda.
Ale chochliki do psoty w oczach cały czas te same - pisali w komentarzach.

A jak Wam podoba się młoda "Królowa Życia"? Zapowiadała się wtedy na gwiazdę polskiego show-biznesu?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.