Mąż Natalii Siwiec znów zabrał głos w sprawie "Nic się nie stało". "Oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata"

Mariusz Raduszewski opublikował oświadczenie w sprawie afery w sopockiej Zatoce Sztuki. Później wpis edytował.

Kuba Wojewódzki, Jarosław Bieniuk, Radosław Majdan i Mariusz Raduszewski zostali wywołani przez Sylwestra Latkowskiego, by wypowiedzieli się na temat przestępstw, do jakich miało dochodzić w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Ostatni z panów swoje oświadczenie wystosował już wczoraj, ale później je nieco edytował. Pozwolił fanom na komentowanie posta.

Zobacz wideo Natalia Siwiec o swoim życiu rodzinnym

Mariusz Raduszewski i jego wpis na Instagramie

Tuż po emisji "Nic się nie stało" i wypowiedzi jego twórcy w mediach pojawiły się oświadczenia osób, które miały być w sprawę zamieszane. Mariusz Raduszewski i jego żona, Natalia Siwiec, wrzucili na instagramowe profile oświadczenie. Mężczyzna początkowo wyłączył możliwość komentowania posta. Potem zmienił decyzję i napisał:

Kochani, zamieszczamy to oświadczenie, by nie odpowiadać na liczne abstrakcyjne komentarze. Odblokowujemy możliwość komentowania, gdyż napisano i powiedziano o nas już wszystko i zwariowalibyśmy, gdybyśmy mieli się tym przejmować.

Celebryta ostrzegł wszystkich tych, którzy bezpodstawnie będą chcieli krytykować i oceniać jego oraz jego rodzinę. Zapowiedział pozwy sądowe.

Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć - dodał.

"Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

Dokument prezentuje historię czternastolatki, która została zgwałcona, po czym popełniła samobójstwo. W materiale wypowiedział się m.in. Jacek Karnowski oraz matka ofiary. Prezydent Sopotu zaznaczył, że znany klub Zatoka Sztuki miał stać się przykrywką do działań pedofilskich czy stręczycielskich. W filmie Sylwestra Latkowskiego zostały przedstawione mroczne kulisy działalności trójmiejskich klubów. Kilka lat temu głośno było o tzw. "Krystku", który w tych miejscach miał znajdować swoje ofiary.

Więcej o:
Komentarze (7)
Mąż Natalii Siwiec znów zabrał głos w sprawie "Nic się nie stało"
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 12 razy 6

  Z tego co wiem, to zostali (slusznie) oskarzeni o bierny udzial w tym procederze. Swoja obecnoscia go napedzali. Nie mozna traktowac dna bezkarnie tylko dlatego ze jest dnem i niewiele mozna od niego oczekiwac.

 • pazurek55

  Oceniono 12 razy 6

  O całe zło?A skądże.. ale w części to na pewno . No ale zrobienie z siebie ofiary, jedna z metod znana od wieków

 • ual123

  Oceniono 5 razy 5

  Jeden z popularniejszych lokali w Trójmieście. W nim celebryci z "charakterem", lubiący się zabawić. Przebywają w lokalu gdzie widzą młode Laski w mini, obcasach, część pijana część naćpana, część się wdzięczy do ochroniarzy.
  Celebsi maja zdjęcia z Turkiem, Krystianem W itp. Czy jak im tam. Ale przecież to tylko zdjęcie, tak jak autograf pod opera.
  Celebsi alko podczas pobytu nie pili, tekstow "co to za dupa", "a wiesz jak obciaga" nie wymieniali i nie słuchali...

  Wasz skowyt jest zalosny. Jedyne w co możemy uwierzyć to w to, że mogliscie sobie nie zdawać sprawy że laseczki mają 14-15 lat. Ale to co tam się działo to w sobie tylko znanym stopniu musieliscie być świadomi.
  A i jeszcze jedno. Na zdjęciach jest Szyc, Radziszewski czy jak mu tam, Majdan itd. Jakoś nie ma tam Grabowskiego, Stenki czy Gajosa..
  Wstyd dla Z.Zero-Ziobro że przez tyle lat sprawa nie została dokończona.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 5

  Kto to jest "mąż Natalii Siwiec" i pytanie następne kim jest žona "męża Natalii Siwiec"? I dlaczego mam się interesować ich wynurzeniami i "reagowaniem"? Odnoszę wrażenie, że to zupełnie puste, bezwartościowe, a na pewno totalnie przeciętne osoby, które zdają się zaśmiecać samymi sobą życie innych ludzi?

 • marcel88

  Oceniono 7 razy 5

  Autorytet! Mąż swojej żony plus szara strefa dochodów.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 3

  Kto to w ogóle jest?
  I dlaczego musi nas wszystkich informować, że dostał sraczki?

 • mreck

  Oceniono 3 razy 1

  Brdą jaja jak się okaże, że są fotki z akcji w Zatoce a na niej księża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX