Katarzyna Nosowska nie chce, by Trójka grała jej piosenki. Przyłączyła się do bojkotu stacji i porównuje radio do kurortu

Katarzyna Nosowska dołączyła do grona gwiazd, które bojkotują radiową Trójkę, po tym jak stacja zdjęła utwór Kazika.

Katarzyna Nosowska postanowiła zabrać głos w sprawie afery w radiowej Trójce. Artystka opublikowała na Instagramie wymowny wpis, w którym stwierdziła, że nie chce, by jej utwory były emitowane na antenie radia.

Zobacz: Doda ostro skomentowała aferę w radiowej Trójce i cenzurę w mediach. Zarzuca rozgłośniom radiowym, że biorą łapówki

Zobacz wideo Katarzyna Nosowska żartuje z wyretuszowanej okładki

Katarzyna Nosowska bojkotuje Trójkę

Wokalistka właśnie dołączyła do grona gwiazd, które bojkotują Trójkę. Wszystko przez to, że stacja zdjęła utwór Kazika "Twój ból jest większy niż mój", w którym muzyk uderzył w Jarosława Kaczyńskiego. Katarzyna Nosowska wyraziła wsparcie dla Kazika i opublikowała wymowny wpis na Instagramie, w którym podkreśliła, że nie chce, by stacja emitowała jej utwory.

Polecamy: Dawid Podsiadło wycofuje utwory z Trójki i ostro krytykuje radio. "Powrót najgorszych komunistycznych praktyk"

Czy byliście kiedyś z wizytą w miejscowości, która latem tętni życiem, po sezonie? Jest opustoszała, cicha, tylko wiatr bawi się rozdmuchując kupki rudych liści, tańczy z foliową torebką na ścieżce prowadzącej do zabitej deskami lodziarni. To miejsce, w którym każdy zakątek przetrzymuje wspomnienia z lata - burą jesienią - tylko zasmuca. Radiowa Trójka jest dla mnie teraz jak ten kurort po sezonie... Niech nasze piosenki zabrzmią w niej, dopiero gdy znów przyjdzie lato - napisała.

 

Do bojkotu Trójki przyłączyli się już m.in. Dawid Podsiadło, Organek czy Hanna Lis.

Przeczytaj: Hanna Lis reaguje na aferę w radiowej Trójce. "Zawsze to mówiłam: Kaczyński to mentalny komuch"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.