Gordon Ramsay zamieścił zdjęcie z młodości. Przystojniak! Ale spójrzcie na jego włosy: Fryzura na Justina Biebera

Gordon Ramsay zamieścił na Instagramie zdjęcie z nastoletnich czasów. Był niezłym przystojniakiem!

Gordon Ramsay dziś jest znanym na całym świecie postrachem kucharzy i restauratorów. Ma 53 lata i doczekał się piątki dzieci. Na Instagramie możemy zauważyć, że jest kochającym ojcem dumnym ze swoich dzieci, ale jak sam szef kuchni wyglądał w młodości? W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Gordona z czasó, gdy był nastolatkiem z bujną blond grzywą. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o córce i swoim dzieciństwie: "Nie jestem naiwna"

Gordon Ramsay w młodości

Szkocki kucharz zamieścił zdjęcie z młodości w ramach internetowej akcji #graduation2020, która ma wspierać tegorocznych absolwentów, którzy nie mogą świętować ukończenia edukacji. Na opublikowanej fotografii możemy zobaczyć uśmiechniętego blondyna ze srebrnym pucharem w dłoni. Niewątpliwie Gordon w tamtym czasie złamał niejedno kobiece serce!

 

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli zgodni: Gordon był niezłym przystojniakiem. Fani zauważyli, że kucharz już wtedy nosił fryzurę wypromowaną przez Justina Biebera. 

Fryzura na Justina Biebera!

Dlaczego nigdy nie wiedziałam, że Gordon był takim przystojniakiem?

Jesteś taki słodki Gordon! - pisali fani. 

Gwiazdy chętnie publikują w sieci zdjęcia z młodości. Anna Mucha z okazji 40. urodzin pokazała ujęcia z dzieciństwa. Stwierdziła, że przypominała chłopca. Za to Magda Mołek na zdjęciu sprzed 25 lat zachwyca urodą. Natasza Urbańska pokusiła się o opublikowanie fotografii sprzed 29 lat. Była niezwykle urocza!

ZOBACZ TEŻ: Jak się zmieniła Gabriela Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość"? Zaczynała jako dziewczynka, dziś ma już 15 lat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.