Magda Mołek na zdjęciu sprzed 25 lat zachwyca urodą. "Myśleliśmy, że to fota z zeszłego roku"

Magda Mołek udostępniła zdjęcie ze swojej młodości. Prezenterka wspomina pierwszy zagraniczny wyjazd i olśniewa fanów urodą.

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek. W show-biznesie znana jest jednak wyłącznie z zawodowych dokonań, a swej prywatności niezmiennie strzeże od lat. Dzięki empatii i umiejętności słuchania, od lat skłania polskie gwiazdy do otwarcia się i wyjawienia sekretów. Przypomnijmy, że do emocjonalnych wyznań w programie dziennikarki skorzy byli ostatnio m.in. Ewa Chodakowska, Anna Nowak-Ibisz, a także Maciej Musiał.

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domach i pokazują się w naturalnych wersjach

Magda Mołek na zdjęciu sprzed 25 lat

Ostatnio prowadząca "W roli głównej" zrobiła swoim fanom ogromną niespodziankę i udostępniła na Instagramie archiwalne zdjęcie. Magda Mołek z młodości pozuje na nim w Nicei, a jej doskonały gust wyraźnie widoczny był już  w 1995 roku.

25 lat temu moja pierwsza w życiu podróż na południe Europy. Autokar, kanapki, franki, liry, pierwsza próba sprawdzenia „znajomości” języków obcych. Pozowanie do zdjęć w najbardziej dziwnych miejscach - tu na jakimś rondzie chyba w Nicei. Zdjęcia robiliśmy aparatem z kliszą i dopiero po powrocie okazywało się, czy wyszły. Ogólnie R A J. Pamiętacie, który kraj zobaczyliście jako pierwszy w życiu?
 

Obserwatorzy Magdy Mołek w komentarzach dzielili się wspomnieniami ze swoich pierwszych podróży. Nie brakło też oczywiście słów podziwu dla urody i naturalności dziennikarki.

Pani Magdo, stylizacja i miejsce na zdjęcie rewelacja. Nic się Pani nie zmieniła. Uwielbiam Panią za naturalność.
Myśleliśmy, że to fota z zeszłego roku...

Zdjęcie z młodości skomentowała też Agata Rubik:

No to zdjęcie zdecydowanie wyszło.

Magda Mołek odpowiedziała koleżance:

Jedyne.

Musimy przyznać, że my także jesteśmy pod wrażeniem. Jak widać, prawdziwy styl i klasa to rzeczy wrodzone!