Magda Mołek zapytała Maćka Musiała, czy uprawia seks przed ślubem. Reakcja aktora urocza. "Sorry, mamo"

Maciej Musiał wystąpił w programie "W roli głównej". Magda Mołek poruszyła temat seksu. Swoją odpowiedź aktor skomentował w zabawny sposób.

Maciej Musiał to bardzo religijny i poukładany chłopak. Choć karierę w show-biznesie rozpoczynał jako dziecko, sodówka mu nie uderzyła - zamiast uskuteczniać lans na ściankach, poszedł do szkoły aktorskiej. Ta decyzja zaowocowała świetnymi propozycjami zawodowymi. Zagrał m.in w "Pułapce", czy serialach Netflixa: "1983" oraz "Wiedźminie". Właśnie z tego powodu został zaproszony do programu "W roli głównej". Żeby nie było jednak zbyt poważnie, Magda Mołek zapytała się, co sądzi o seksie przed ślubem. Odpowiedział bez wahania.

Maciej Musiał odpowiada Magdzie Mołek na osobiste pytanie

Stałą częścią "W roli głównej" jest gra w szybkie odpowiedzi, polegająca na pokazywaniu papierowych emotikonów: kciuka skierowanego w dół lub ognia. Prowadząca, wiedząc, że Musiał jest osobą bardzo religijną i stroniącą od opowiadania o swoim życiu prywatnym, postanowiła zaryzykować i spytała się, czy aktor widzi coś złego w seksie przed ślubem. Maciej zareagował natychmiast i zabawnie to skomentował.

Sorry, mamo - powiedział podnosząc "ogień".

W dalszej części rozmowy dziennikarka starała się wydobyć z aktora jeszcze więcej i - o dziwo - jej się udało. Gwiazdor "Rodzinki.pl" chyba nigdy nie powiedział tak wiele o marzeniach, a przede wszystkim partnerce.

Chciałbym mieć rodzinę, dzieci dom. Jak wchodzę w każdy związek to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna - zdradził.

Myślicie, że miał na myśli Olgę Buławę, z którą ostatnio poszedł na ślub jej koleżanki z pracy? Jedno wiemy na pewno, show-biznes go nie zepsuł.

CW

Serialowa partnerka Musiała urodziła niedawno dziecka. Zobaczcie jak bawiła się na baby shower.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (78)
Magda Mołek zapytała Maćka Musiała, czy uprawia seks przed ślubem. Reakcja aktora UROCZA. "Sorry, mamo"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 63 razy 53

  co kogo obchodzi czy uprawia seks,z kim i dlaczego?co za pytania,pani

 • byann

  Oceniono 30 razy 22

  Mama:
  -Synku, chciałam się coś ciebie zapytać.
  -Chcesz zapytać czy nie jestem gejem?
  -Synku, skąd wiedziałeś?
  -Kobieca intuicja.

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 17 razy 11

  Co za szowinistyczna baba! Ciekawe gdyby ją jakiś chłop wypytywał?

 • Gość: Taki jeden

  Oceniono 14 razy 10

  Faktycznie, nius jak się masz Zbigniew. Gdyby wrzasnął "dawaj kuciapę", to może i byłaby to sensacja na czwartą stronę, ale tak?

 • Gość: Kolec

  Oceniono 8 razy 8

  Pytanie to możnaby uznać jako zawoalowaną propozycję.
  Musiał będzie musiał panią MM przedmałżeńsko puknąć.

 • jagopa

  Oceniono 7 razy 7

  Do pełni obrazu zabrakło informacji kiedy był ten seks z kim gdzie no i oczywiście jaki był ten seks. Co, wy już nie umiecie porządnych wywiadów robić?

 • mmagi

  Oceniono 13 razy 7

  a pocałujecie go wszyscy w dupę:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX