Maciej Musiał zmienił wizerunek? Pojawił się kolczyk, zarost, skóra. Fanki zachwycone: Brałabym cię!

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, na którym wygląda jak prawdziwy zakapior. Fanki zachwycają się kolczykiem w uchu.

Maciej Musiał uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Co więcej, sukcesywnie wykorzystuje swoje pięć minut. Przypomnijmy, niedawno był gwiazdą produkcji "1983", której był także współproducentem. Od trzech lat jest także studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, które najprawdopodobniej jest charakteryzacją na potrzeby roli w spektaklu lub w filmie. Maciek wygląda na prawdziwego twardziela.

Maciej Musiał niczym bohater filmu "Leon Zawodowiec"

24-latek opublikował na Instagramie zdjęcie na którym ma posępną minę, kilkudniowy zarost i ... kolczyk w uchu. Dodatkowo ma okulary rodem z lat 80. Tak widok to rzadkość. Maciek na co dzień słynie z nienagannego wizerunku.

Pod fotografią zamieścił podpis "Sturm und Drang". W niemieckiej literaturze oznacza on okres burzy i naporu. Bez względu na to, czy Maciek przygotowuje się właśnie do egzaminów, czy jest to charakteryzacja - wygląda intrygująco.

Fankom jego nowy wizerunek zdecydowanie się podoba.

Kiedyś byłeś dla mnie małym kajtkiem. Teraz bym cię brała.
Myślałam, że się w końcu odkochałam. A potem zobaczyłam to zdjęcie.
A ten kolczyk, to po co? Ferrari się przecież nie ozdabia - pisali zachwyceni internauci.

A co wy sądzicie o wyglądzie Musiała? Do twarzy mu z kolczykiem?

Charakteryzacja, kilka miesięcy przygotowań i wyrzeczeń. Wielu aktorów po rolach filmowych miało traumę. Zobaczcie najbardziej spektakularne metamorfozy

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (36)
Maciej Musiał zmienił wizerunek? Na ostatnim zdjęciu w jego uchu pojawił się... kolczyk. Fanki zachwycone: Brałabym cię!
Zaloguj się
 • Gość: Dd

  Oceniono 11 razy 9

  Ukryty gey ale kiedyś cię przyzna że lubi chłopaków

 • lignan

  Oceniono 4 razy 4

  Jak dla mnie to gej tylko jeszcze nie dojrzał do coming outu i się maskuje...

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 8 razy 4

  Ten zarost wygląda marnie, jakby ktoś w gó..o zapałek nawtykał.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 3

  Ja kiedyś przypadkiem przełączyłam tv na TVP i leciał odcinek rodzinka pl a na ekranie ukazał się mym oczom piękny młody mężczyzna ... postać miała na imię Bolo imienia i nazwiska aktora niestety nie kojarzę. Musiał przy nim to nic specjalnego.

 • Gość: Nie akceptuje

  Oceniono 6 razy 2

  Typowy Maciej LGBT. Silny w wierze katolik, jak sam stwierdził, na pielgrzymki jeździ poruchac ale i tu odwrotna kolejnością nie pogardzi, przecież to modne. Ludzie go jeszcze bardziej pokochają jeśli zagra u Vegi: "tęczę" .

 • Gość: Ek

  Oceniono 2 razy 2

  Czy mi się wydaje że zaczyna już łysiec.Ale jest spoko nie trawię za to Zdrójkowskiego

 • kadykianus

  Oceniono 7 razy 1

  Ma 24 lata, a już umiera stojąc, kiedy musi czytać o jakichś fankach, które by go brały. Jak on musi gardzić tymi tipsiarami. Skarbie, bądź sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX