Maciej Musiał zmienił wizerunek? Pojawił się kolczyk, zarost, skóra. Fanki zachwycone: Brałabym cię!

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, na którym wygląda jak prawdziwy zakapior. Fanki zachwycają się kolczykiem w uchu.

Maciej Musiał uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Co więcej, sukcesywnie wykorzystuje swoje pięć minut. Przypomnijmy, niedawno był gwiazdą produkcji "1983", której był także współproducentem. Od trzech lat jest także studentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, które najprawdopodobniej jest charakteryzacją na potrzeby roli w spektaklu lub w filmie. Maciek wygląda na prawdziwego twardziela.

Maciej Musiał niczym bohater filmu "Leon Zawodowiec"

24-latek opublikował na Instagramie zdjęcie na którym ma posępną minę, kilkudniowy zarost i ... kolczyk w uchu. Dodatkowo ma okulary rodem z lat 80. Tak widok to rzadkość. Maciek na co dzień słynie z nienagannego wizerunku.

Pod fotografią zamieścił podpis "Sturm und Drang". W niemieckiej literaturze oznacza on okres burzy i naporu. Bez względu na to, czy Maciek przygotowuje się właśnie do egzaminów, czy jest to charakteryzacja - wygląda intrygująco.

 

Fankom jego nowy wizerunek zdecydowanie się podoba.

Kiedyś byłeś dla mnie małym kajtkiem. Teraz bym cię brała.
Myślałam, że się w końcu odkochałam. A potem zobaczyłam to zdjęcie.
A ten kolczyk, to po co? Ferrari się przecież nie ozdabia - pisali zachwyceni internauci.

A co wy sądzicie o wyglądzie Musiała? Do twarzy mu z kolczykiem?

Charakteryzacja, kilka miesięcy przygotowań i wyrzeczeń. Wielu aktorów po rolach filmowych miało traumę. Zobaczcie najbardziej spektakularne metamorfozy

Zobacz wideo

AD