Jak się zmieniła Gabriela Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość"? Zaczynała jako dziewczynka, dziś ma już 15 lat

Gabriela Raczyńska, grająca Basię w "M jak miłość", skończyła 15 lat. Serialowa córka Pawła Zduńskiego wyrosła na piękną nastolatkę!

Gabriela Raczyńska jako mała dziewczynka dołączyła do obsady "M jak Miłość". Teraz młoda aktorka jest już nastolatką, a na swoim koncie ma role w kilku różnych serialach. Bardzo się zmieniła od czasu debiutu w telewizji?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady sławnych rodziców.

Gabriela Raczyńska ma już 15 lat

Gabriela Raczyńska swoją przygodę ze światem telewizji rozpoczęła w wieku siedmiu lat. To wtedy dołączyła do obsady "M jak miłość" i wcieliła się w Basię Domańską - córkę Pawła Zduńskiego. Telewidzowie od razu pokochali odgrywaną przez nią postać, a rola w produkcji TVP zaowocowała propozycjami udziału w innych serialach. Młodą aktorkę mieliśmy okazję zobaczyć w "Drugiej szansie", "Komisarzu Aleksie", "Prokuratorze", "Ojcu Mateuszu" a także "Rodzince.pl". 

Gabriela Raczyńska próbowała swych sił również na deskach teatru oraz współprowadziła talk-show "Młodzi Wielcy". Wielokrotnie gościła w "Pytaniu na śniadanie", odwiedziła również program "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia". Młoda aktorka wystąpiła również w kilku reklamach ubrań oraz butów, zaangażowała się także w kampanię społeczną Ministerstwa Obrony Narodowej oraz akcję społeczną Komendy Głównej Policji i Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Teraz Gabriela Raczyńska jest już nastolatką i niedawno skończyła 15 lat. Interesuje się muzyką, gra na fortepianie i gitarze. Jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia, także te z planu seriali. Ostatnio dziewczyna dołączyła również do TikToka.

Aby zobaczyć, jak zmieniała się Gabriela Raczyńska, obejrzyjcie zdjęcia z naszej galerii.

Więcej o: