Rafał Mroczek zbudował budę dla psa. Ma bardzo oryginalny kształt. "Zrobiona samodzielnie"

Rafał Mroczek zaprezentował obserwatorom swoje techniczne zdolności. Aktor własnoręcznie zbudował budę dla swojego pupila. Wygląda profesjonalnie i oryginalnie.

Rafał Mroczek znany jest szerokiej publiczności głównie ze swojego wieloletniego udziału w serialu "M jak miłość". Ostatnio miłośnicy aktora mieli okazję zobaczyć go w innej roli. Ten zaprezentował swoje umiejętności taneczne w programie "Dance, dance, dance" i dotarł aż do finału. Za sprawą głosowania telewidzów uplasował się jednak jedynie na trzecim miejscu. Ostatnio Rafał Mroczek pochwalił się na swoim Instagramie zupełnie innymi, bo technicznymi, zdolnościami.

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na instagramie. Zobaczcie!

Rafał Mroczek zbudował budę dla psa

Rafał Mroczek postanowił pokazać fanom budę, jaką własnoręcznie wykonał dla swojego pupila, Lizaka. Aktor udostępnił na swoim profilu zdjęcia, na których podziwiać możemy budowlę swoim kształtem przywodzącą na myśl namiot lub piramidę.

Prawie gotowa, Lizak ma gdzie się schować, kiedy nie ma nikogo w domu. Zrobiona samodzielnie, nawet córcia pomagała. Napis jest jej dziełem, do tego buda na razie jest jej bazą - napisał na Instagramie.

Trzeba przyznać, że buda wygląda naprawdę świetnie - jakby wyszła spod ręki profesjonalisty. Możemy więc przypuszczać, czym zajmie się aktor, kiedy znudzi mu się granie w "M jak miłość". Fani Rafała Mroczka również docenili jego nowy talent:

Cudowna. Na pewno będzie mu w niej wygodnie i przytulnie. Nawet piesek potrzebuje czasem odpocząć i pobyć sam.
Brawo Wy! Super buda, przyda się na każdą okazję. Lizak będzie zadowolony.
Chyba nie tylko Lizakowi się buda spodobała.

Przypomnijmy, że Lizak także jest aktorem. Podobnie jak jego opiekun, czworonóg występował w "M jak miłość". Przyjaciel Rafała Mroczka zagrał w serialu Kminka.

Więcej o:
Komentarze (23)
Rafał Mroczek zbudował budę dla psa. Ma bardzo oryginalny kształt. "Zrobiona samodzielnie"
Zaloguj się
 • acoristis

  Oceniono 7 razy 7

  To, że pies ma budę tylko dobrze świadczy o opiekunie. Mam 2 psy, mają w ogrodzie piękną, ocieploną budę mimo, że to psy domowe, które śpią z nami na łóżku. Jednakże kiedy nas nie ma w domu (i nie ma wielkiego mrozu) psy zostają na zewnątrz i buda przydaje się wówczas do ochrony przed deszczem, śniegiem, wiatrem czy upałem. Psy uwielbiają budę i - zwłaszcza latem - bardzo lubią w niej przespać się w dzień (mimo, że mają otwarte drzwi tarasowe i w każdej chwili mogą wejść do domu i spać gdzie tylko chcą). Ja naszą budę kupiłam, ale to, że pan Rafał swoją zrobił osobiście i to razem z dzieckiem tylko bardzo dobrze o nim świadczy. Brawo!

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  Doceniam włozoną pracę ale dla ptaszków i zwierzątek najlepiej budować z naturalnych materiałów jak deski, słoma itp. Zapach chemikaliów z papy i płyty nie jest przyjemna dla psiego nosa no i płyta cieniutka na zimniejsze dni dla takiego pieseczka.Jak wspomniałem plus za dobre chęci i pracę.

 • extrafresh

  Oceniono 5 razy 5

  Psu na budę.

 • yokoono23

  Oceniono 4 razy 4

  Fajna bo zrobiona samodzielnie a to wiele znaczy.

 • maslana113

  Oceniono 1 raz 1

  Mi by się niechciało....zresztą moje burki śpią pod autem lub w chlewie,pomimo tego uwielbiam je a one mnie

 • sarna291

  0

  to on jest z tą żoną czy nie, bo jakiś czas była u nich afera o dziecko

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz -1

  wolałbym opisz szczyn na śmiegu.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz -1

  nie wiem kto to jest i cóż to za sensacja budowa budy dla psa... poziom V klasy na zajęciach technicznych w "moich czasach"... że temu facetowi nie wstyd tak pajacować publicznie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX