Rafał Mroczek zbudował budę dla psa. Ma bardzo oryginalny kształt. "Zrobiona samodzielnie"

Rafał Mroczek zaprezentował obserwatorom swoje techniczne zdolności. Aktor własnoręcznie zbudował budę dla swojego pupila. Wygląda profesjonalnie i oryginalnie.

Rafał Mroczek znany jest szerokiej publiczności głównie ze swojego wieloletniego udziału w serialu "M jak miłość". Ostatnio miłośnicy aktora mieli okazję zobaczyć go w innej roli. Ten zaprezentował swoje umiejętności taneczne w programie "Dance, dance, dance" i dotarł aż do finału. Za sprawą głosowania telewidzów uplasował się jednak jedynie na trzecim miejscu. Ostatnio Rafał Mroczek pochwalił się na swoim Instagramie zupełnie innymi, bo technicznymi, zdolnościami.

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na instagramie. Zobaczcie!

Rafał Mroczek zbudował budę dla psa

Rafał Mroczek postanowił pokazać fanom budę, jaką własnoręcznie wykonał dla swojego pupila, Lizaka. Aktor udostępnił na swoim profilu zdjęcia, na których podziwiać możemy budowlę swoim kształtem przywodzącą na myśl namiot lub piramidę.

Prawie gotowa, Lizak ma gdzie się schować, kiedy nie ma nikogo w domu. Zrobiona samodzielnie, nawet córcia pomagała. Napis jest jej dziełem, do tego buda na razie jest jej bazą - napisał na Instagramie.
 

Trzeba przyznać, że buda wygląda naprawdę świetnie - jakby wyszła spod ręki profesjonalisty. Możemy więc przypuszczać, czym zajmie się aktor, kiedy znudzi mu się granie w "M jak miłość". Fani Rafała Mroczka również docenili jego nowy talent:

Cudowna. Na pewno będzie mu w niej wygodnie i przytulnie. Nawet piesek potrzebuje czasem odpocząć i pobyć sam.
Brawo Wy! Super buda, przyda się na każdą okazję. Lizak będzie zadowolony.
Chyba nie tylko Lizakowi się buda spodobała.

Przypomnijmy, że Lizak także jest aktorem. Podobnie jak jego opiekun, czworonóg występował w "M jak miłość". Przyjaciel Rafała Mroczka zagrał w serialu Kminka.