Rafał Mroczek odchodzi z "M jak Miłość"? Aktor zdobył się na szczere wyznanie

Rafał Mroczek zastanawia się nad odejściem z "M jak Miłość"? Aktor opowiedział o dynamice pracy na planie serialu.

Rafał Mroczek od niemal 20 lat wciela się w rolę Pawła Zduńskiego w serialu "M jak Miłość". W jednym z wywiadów przyznał się ostatnio do wypalenia zawodowego. Czy aktor zrezygnuje z grania w jednej z najważniejszych produkcji TVP?

Rafał Mroczek odejdzie z "M jak Miłość"?

Aktor udzielił wywiadu "Wideo Portalowi", w którym przyznał, że czasem zmaga się ze zmęczeniem związanym z wieloletnim udziałem w produkcji:

Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat - powiedział Rafał "Wideo Portalowi".

Mroczek stwierdził, że nie rozstanie się - "na razie" - z ekipą "M jak Miłość". Fani produkcji mogą odetchnąć:

Na razie się nigdzie nie wybieram! - oświadczył.

Bracia Mroczek "od zawsze" w "M jak Miłość"

Rafała Mroczka trudno oderwać od jego brata Marcina. Bracia Mroczek zostali zapamiętani dzięki scenie na początku emisji serialu. Był rok 2000 i Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) próbował wprosić się do Kingi Filarskiej (Katarzyna Cichopek). Pod koniec sceny pojawia się także Paweł Zduński (Rafał Mroczek), który gra zupełne przeciwieństwo swojego brata bliźniaka, grzecznego i ułożonego. Pamiętacie tą scenę?

 

Dzisiaj w serialu nie brakuje emocji. Zduńscy rywalizują między sobą o względy Kingi, która jest żoną Piotrka. To nie przeszkadza Pawłowi, który skrycie się w niej podkochuje, żeby pocałować ukochaną brata na weselu. Czym jeszcze, prócz specyficznego trójkąta rodzinnego, zaskoczą nas scenarzyści? Aż strach się bać.

Tymczasem obaj bracia Mroczek wciąż się rozwijają również poza "M jak Miłość". Ostatnio zagrali w filmie "Mowa Ptaków" u boku Sebastiana Fabijańskiego.

DK

ZOBACZ: Oni odeszli z serialu 'M jak Miłość'

Zobacz wideo
Więcej o: